Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się śmieszna sytuacja z wakacji

Bądź mną.

Wakacje w Chorwacji

Pole golfowe, bilardowe itp

O ktoś zostawił telefon

Chceck.exe

Ktoś ustawił sobie swój ryj na tapetę XD

szybka obczajka, widze tego zawadiake

Podbijam do ich grupki

Chciej zasmieszkowowac

Hey dude, what time is it?

Koleś trzepie wystraszony kieszenie

hehe sprawdź na jego telefonie i mu oddaj

Wszyscy myślą że to była sztuczka

Wow.gif

Podziwjaja, zbijaja piątki,

CO TU SIĘ #!$%@?

odejdz jako magik

Czuje dobrze człowiek XD


#truestory #coolstory #wakacje
  • 22
Zastanawiam się jak ktokolwiek może mieć swoją twarz na tapecie. Już nieistotne czy Twoja historia to prawda, znam kilka takich osób.


@Twinkle: Kiedyś moja ex się do mnie przypruła czemu sobie nie ustawię naszej foci na tapetę. Niewiele myśląc odpowiedziałem: "wolę mieć coś ładnego na tapecie". Dopiero po chwili i jej minie skminiłem co właśnie #!$%@?łem xD A chodziło mi tylko o jakieś wzorki, krajobrazy itp. Strasznie nie lubię zdjęć rodzinnych
@Twinkle: No dokładnie tak samo, ciągłe wrzucanie swoich zdjęć na FB, żeby wszyscy inni widzieli i zazdrościli. Teraz widzę, że z nowym chłopakiem w końcu może realizować swoje zachcianki xD Dbam trochę o prywatę w necie i jest mi to całkowicie zbędne, mamy siebie. Po #!$%@? wrzucać pierdyliard zdjęć ze sobą, ustawiać statusy jak później coś się posypie i musisz kasować informując pół świata, że coś się #!$%@?ło. Po co im
@Twinkle: ja swego czasu mialam dziewczyne na tapecie. pracowalam w rozjazdach i czasem nawet nie mialam jak napisać sms czy zadzwonic.... wiec jak w biegu lapalam za telefon i widzialam jej facjate to sie jakos milutko czlowiekowi na serduchu robilo.. bo robota #!$%@? i wiedzialo sie, ze ktostam czeka ;d