Wpis z mikrobloga

W Krakowie wygwizdano polską premier, natomiast w Londynie wielki Polak i wybitny patriota, Donald Tusk walczy o jedność Unii Europejskiej i rozmawia z premierem Cameronie o przyszłości Wielkiej Brytanii w unii i próbuje wynegocjować jak najlepsze warunki dla obu stron.

Tusk > Szydło

#bojowkadonaldatuska #neuropa #tusk2020
K.....l - W Krakowie wygwizdano polską premier, natomiast w Londynie wielki Polak i w...

źródło: comment_5XiBJYhnfsmTtoPLMq1mcyTMaFWMO8ls.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szymeks: nic poza typowymi dla władzy zarzutami, każdy rząd obsadza stanowiska swoimi ludźmi, o sprzedaży majątku szkoda gadać, bo to bzdury jakich mało. Przykłady na pranie mózgu poproszę, bo wygląda na pitolenie.
  • Odpowiedz
@Lipathor: "nic poza typowymi dla władzy zarzutami" - no i na tym etapie kończy się nasza rozmowa bo tak to można tłumaczyć WSZYSTKO włączając w to np. pogromy w kopalni wujek (wspominam o tym bo za PO oddawano dziwnie duży szacunek zbrodniarzom wojennym)
  • Odpowiedz
Nie mam konkretnych zarzutów, nie mam zamiaru tracić czasu na szukanie materiałów dla kogoś takiego jak Ty.


@Qontrol: typowy prawak. Ćwierćinteligent, ignorant, populista, szczekacz i pieniacz.
  • Odpowiedz
@SirBlake: można to tłumaczyć że UE gwarantuje stabilność polityczną w regionie. Nie gwarantuje najszybszego możliwego rozwoju. Bo jesteśmy teraz zapleczem dla Niemców. Ale mamy stabilność. Wojna nam nie grozi. I im bardziej się zastanawiam to dobrze mi z tym. Nie ma żadnej alternatywy jeśli chodzi o sojusze w regionie i nic z tym nie zrobisz. No bo grupa wyszehradzka to chyba nie ten kaliber.
  • Odpowiedz
@SirBlake: Żaden ze mnie ekonomista, dlatego napisałem w tym poście 'może' ale podzielę się swoją opinią.

Upadek Unii może oznaczać brak wymiernego wsparcia naszej gospodarki przez kraje zachodnie, co może ewentualnie doprowadzić do naruszenia naszej gospodarki (czy tam sankcji) przez Rosję. Taka podobna historia jak z 20 lecia międzywojennego. Nie jesteśmy z nikim = wszyscy chcą nas wyruchać.

To taki bardzo ogólnikowy powód na który składa się multum czynników. Ale
  • Odpowiedz