Wpis z mikrobloga

Tusk to mąż stanu ( ͡º ͜ʖ͡º) Kisnę niesamowicie. Mój rakomierz #!$%@?ło. Baw się tam w swoim świecie :) Miłego dnia. Nawet mi Cię nie szkoda synu.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Zaburzenia widzę :D Sam sobie... yhym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu szkoda mi czasu na takich ludzi, więc pozostaje tylko wykożystać ich do tego co się nadają najlepiej. Do ciśnięcia beki. Napisałem że mi Cię nie szkoda.
  • Odpowiedz
@Kamill: jest jedna sprawa która go przekreśla jako polityka, stratega i patriotę. Zamiast pompować polski kapitał, otwierał wszystkie drogi dla kapitału zagranicznego który wykańczał rodzime firmy. Tak mocno nas drenowali ze nawet kiedy wszystkie kraje miały ujemne PKB po kryzysie to my jak zielona wyspa byliśmy im plus. Aż wstyd.
  • Odpowiedz
@Lipathor: przez 8 lat jego rządów tak co miesiąc miałbym zarzut na tuska, pierwszy lepszy to zamach na demokrację i obsadzenie swoimi ludźmi publicznych stanowisk + pranie mózgu Polakom, sprzedaż polskiego majątku Niemcom np. o aferach nie będę wspominał, zarzutów miałbym jeszcze pewnie z tysiąc ale jaki jest sens pisania ich, skoro jutro przyjdziesz i zadasz znów to samo, głupie i bezczelne pytanie
  • Odpowiedz