Wpis z mikrobloga

@tesoro: W wizje lokalna to nie wierzy nikt, włącznie z panią statystką i panem, który aż się śmiał na zdjęciu, gdy musieli odgrywać ten absurdalny tok wydarzeń, dlatego badamy drobiazgowo to, co było..i sprawdzić chcemy czy da się dobiec do celu, a przy okazji sport to zdrowie.
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: Jeśli zrobisz trase w 3 to oznacza,ze Adam zdazylby podbiec i wrocic nawet .,,,ale najpierw pobiegaj, a nie gdybasz;D. Takie wywody były, że to daleko, dlatego w ogóle ten watek nie był brany przeze mnie pod uwagę...ale to by tez mialo sens, że Adam się później kręcił w tych okolicach...jakby mu zwiała..to pozniej chcialby zobaczyc co z nia dalej...
  • Odpowiedz
@taksepacze: wierzy jedna osoba, która uważa, że w nią wierzy, a sama chyba nie wierzy (ʘʘ) no ale ta osoba przecież studiowała hydrologię, to chyba powinna coś więcej wiedzieć przedstawiając swoją głupiutką wersję, bo ona wyglądała śmiesznie nawet dla zwykłego janusza przed telewizorem...

warto sprawdzić czy w tym czasie dałoby się dobiec na ten przystanek
  • Odpowiedz
@katyperry92: uważaj, bo te worki nie są przeznaczone do biegania dla normalnych ludków :D Ej zastanawiam się ,że jak Adam biegł tam za tą panią w tych workach, to trzymało go dwóch panów, a dlaczego? Bali się, że przedstawi to zdarzenie aż tak drobiazgowo i popcha tą panią do rzeki? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@taksepacze: przynajmniej wykładowcy mieli dobry ubaw ( ͡º ͜ʖ͡º) popatrz jakie to życie bywa dziwne i człowiek pewnie nigdy by nie pomyślał wybierając ten kierunek i będąc na nim, że w przyszłości będzie miał wizję lokalną nad rzeką (ʘʘ) Nie spodziewał się nigdy takiej historii
  • Odpowiedz
@taksepacze: ja myślę, że go trzymali żeby im nie uciekł, ale to głupie i oczywiście żeby tej pani nie wepchnął do wody, bo nigdy nic nie wiadomo podczas takich wizji lokalnych (ʘʘ) jedno jest pewne, że miał wyciągnięte sznurówki i też mógł się wywalić ostro jak tam biegł
  • Odpowiedz