Wpis z mikrobloga

  • 0
@tesoro: Na to chyba wychodzi... Ale to jakaś kamera z rogu, która potencjalnie miała widzieć rejestrację samochodu, równie dobrze nic by nie było widać. :/
@i_pan_pawel: Ja jutro na fitness idę się zasapać to możemy się motywować, haha.
  • Odpowiedz
@bess9: słyszałaś, że prokuratura będzie wnioskować o przedłużenie aresztu i mają zlecić obserwacje psychiatryczną (która trwa od 4 do 6 tygodni i dlatego trzeba przedłużyć areszt) (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@bess9: nie ma co gdybać. Mają na niego ostre dowody i chcę zbadać poczytalność i czy będzie odpowiadał przed sądem... innej opcji tutaj nie widzę, a my się ciągle zastanawiamy. Oni już zebrali materiał dowodowy i pewnie obserwowali zachowanie... (,)
  • Odpowiedz
@katyperry92: drogi pamiętniczku. Kaśka Pyra wstaje coraz później. Dziś na przykład o 21. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@tesoro: @bess9: jakieś dwa tygodnie temu był tu wpis o tych nowych kamerach. Ktoś stąd nawet napisał do Piotra T. i powiedział to samo, czyli że kamera pojawiła się niedawno. Po remoncie elewacji tego budynku. Piotr podziękował za zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@tesoro: każdy instaluje atrapę, a później myśli że to u sąsiada ta prawdziwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

@katyperry92: poza tym musisz nauczyć się skutecznie wołać, na górze widziałem ze trzy Twoje nieudolne próby przywołania mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz