Wpis z mikrobloga

Zrobił interes życia. Po dobrym pół roku w Wiśle, w wieku 32 lat poszedł do najbogatszego klubu w Polsce na 3-letni pewnie dość wysoki kontrakt z racji tego, że jest wolnym zawodnikiem.
  • Odpowiedz
@Dejna93 Oficjalnie podpisał od lipca kontrakt z legią na 3 lata. Sami to potwierdzili.
http://legia.com/aktualnosci/radoslaw-cierzniak-podpisal-kontrakt-z-legia-50047
Kontrakt już ma, a informacja podana w oświadczeniu sie zgadza. Ma zostać do lipca do końca umowy. Chyba, żr go wcześniej sprzedadzą, bo z lektury komentarzy na wiśckich stronach wynika, że przez tę rundę Cierzniak będzie miał ciężko ze strony kibiców.
  • Odpowiedz
@Dejna93: Niekoniecznie. Zawsze może tłuc się z rezerwami po kartofliskach Małoposki w III lidze. Albo biegać po Błoniach.

@Slonx: Też nie wydaje mi się, żeby Cupiał go sprzedał. Z tym, że jeśli nie to będzie miał Cierzniak ciężko. Był juź taki jeden bramkarz, Emilian Dolha, który w ppdobnych okolicznościach odszedł do Lecha. Oj, miał mocne powitanie na R22, w przerwie już zszedł. Więc zarówno piłkarz jak i legia będą naciskać
  • Odpowiedz
@obi_tak_to_robi: Znając życie będzie siedział na ławce/zostanie zesłany do rezerw. Nawet jeśli zacznie grać od początku rundy (ze względu na "bramkarzy" rezerwowych) to kibice będą na niego mocno najeżdżać przy każdym kontakcie z piłką i te występy szybko się skończą. Jak dla mnie to strzał w stopę ze strony Legii (lub od jakiegoś dziennikarzyny z TT, sam nie wiem skąd dokładnie ta informacja wypłynęła z samego początku) - dali do zrozumienia
  • Odpowiedz
@rufur: dokładnie o to chodzi, nawet nie będzie grał w rezerwach, będzie sobie biegał na około błoń w Krakowie i ma za to płacone, nie będzie miał treningu z piłką, tak kończą ściemniacze
  • Odpowiedz