Wpis z mikrobloga

Jak można być w #zwiazki z #rozowepaski takimi 2/10 do 5/10 max? rozumiem, że super można się dogadywać ale ja bym się brzydził kontaktu fizycznego z kimś takim. Mieć taką osobę za koleżankę tylko czasem do rozmowy? Ok ale być z kimś takim w związku? Tym bardziej, że widzę kolesi którym nic nie brakuje, są przystojni, wysportowani itp. i prowadzają się z brzydkimi jak listopadowa noc laskami. Czy to już jest desperacja, żeby tylko zaruchać, czy może nie stać ich na więcej? Często się zastanawiam jak to jest możliwe i tylko się śmieję pod nosem, że to ta laska jest w takiej sytuacji #wygryw nie wierzę w to, że koleś sobie myśli nikt mi jej nie odbije, bo jest brzydka no i ona mnie kocha na zabój. Trochę by to była chamówa z jego strony. Gdzie jest to słynne zakochanie? Nie ma takiej opcji, że ktoś powie zakochałem się w jej charakterze ale nie w wyglądzie, bo jest brzydka. Ciekawe jakby się takiego kolesia spytał i co by odpowiedział. Charakter extra i super się dogadujemy, a na wygląd co odpowie? Że np w jej kaczych nogach xD? Krzywym nosie albo grubym dupsku? Koleś pewnie myślałby długo co by odpowiedzieć xD życzę mimo wszystko takim parom wszystkiego najlepszego ale nie ogarniam tego.
#rozkminy #takaprawda
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brunetroll089: Może dla Ciebie 2/10, a dla nich 6/10 plus świetny charakter? Przyznam, że często widuję takie pary - co ciekawe moim zdaniem częściej jest właśnie tak, że facet > kobieta w danym związku
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Kwestia gustu, każdemu podoba się co innego. Zresztą często 2/10 potrzebuje tylko diety, fryzjera, kosmetyczki lepszych ciuchów, żeby szybko skoczyć do 7/10, może taki niebieski ma tego świadomość i właśnie jest w trakcie przerabiania różowego.
  • Odpowiedz
Wiem o co temu temu kretynowi chodzi. Tez czasami idac ulica zwracam uwage na pary które po prostu sa niedopasowane. Jak widze przystojnego goscia z niepasujaca z wygladu kobieta to mi po prostu go szkoda i w duchu sie ciesze ze jezeli juz ktos bedzie ocenial moja zone i mnie to to co najwyzej bedzie mu szkoda mojej zony xD
  • Odpowiedz
@brunetroll089: A jak mozna w ogóle zadawac sie z zimnymi roszczeniowymi polskimi paszczurami kiedy na swiecie tyle wspanialych kobiet? Jak mozna najlepsze lata zycia spedzac w robocie u kogos na etacie za pol-darmo w jakims żyrardowie czy warszawce skoro mozna cieszyc sie zyciem w meksyku czy innej tajlandii (co kto woli)? Cebulaki nie znają innego zycia i innych kobiet, mam im wspolczuc ze ruchają 2/10 przy zarobkach 2000 pln? no
  • Odpowiedz