Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@trolak: dobre, bo wzialem czarna i dopiero za 1h mam zolta polknac, powiem ze mnie przy papierosie cos teraz tknelo na pewno przestala gloea bolec zobaczymy co dalrj bedzie
@zdanewicz: @Asso: wlasnie nie :D tak mnje wyczillowalo, ze spalilem fajke i patrzylem w pppielniczke , prxyznam ze xaj3eeeeebiscir :)))) ale dobrze ze ustawilem stoper zaraz bede stosowac kontre :) komuter odpalony ale wiem ze jak siade to do nakui. I ewentualnie informowac was we wpisach
@herejon: #!$%@? mać! Dobre to GÓWNO! Mam już wszystko ogarnięte. 3 przedmioty do zdania. Spróbuje dziś zrobić jeden najwyżej jak się zostanie czasu to ogarnę jeszcze dwa pozostałe, najważniejsze było tylko uporządkować to według najważniejszych, lecimy!
@fdev0XR1HB6ybxRJ45: #!$%@? mirki, wlasnie wracam do domu. Ogarnalem 450 stron wykladow. Co prawda wiele juz wiedzialem ale dopiero teraz to wszysko razem ma wiekszy sens. A wlasnie , po ~3 godzinach wstalem i poszedlem sie przewietrzyc przyznam ze nie jestem ani troszke zmeczony. Na spacerze przypominalem sobie wsztstko to czego sie nauczylem. Mialem wcxesniej yak ze potrafilem sobie wyobrazic rysunek. Ale teraz widzialem go z z wszystkimi opisami i kolorami i