Wpis z mikrobloga

Witam Was Mirki. Wróciłem po miesięcznym banie. Ominęłą mnie #afera

@Klopsztanga nie ważne czy to bait, czy nie. Ale to co się działo w komentarzach to festiwal #!$%@?. Po ilościach komentarzy i plusów stwierdzam jak skarlała i plugawa społeczność tu jest.

Prawidłową i etyczną reakcją jegomościa wspomnianego powyżej winno być po zorientowaniu się do czego zmierza laska - nie kontynuowanie konwersacji.

Przejdźmy zatem do analizy screenu:

laska:

Ubiorę się juutro ładnie kotku

mirek:

Nie potrafię się doczekać;* będzie się działo;)) wyślij jakieś swoje foto działające na moją wyobraźnie, abym mógł dłużej myśleć o tobie skarbie ;*


Wniosek: mirek zamiast uciąć sprawę w zarodku - nakręca laskę, smsuje, itp.

laska:
wysyła zdjęcie w bikini
mirek:

Mrrr sexi ;* piękna jesteś a masz coś specjalnie dla mnie? mrrr :**^


Wniosek: mirek prowokuje zachowanie

laska:
wysyła zdjęcie intymne
mirek:

Dzięki za foto ;) Taką szmatą jak ty to nawet kibla bym w domu nie czyścił, tylko od razu #!$%@?ł na śmietnik. Jesteś zwykła dziwka. Kopie wiadomości poszły do twojego "chłopaka". Pozdrawiam.


Wniosek: popis retoryki godny seba+mati+gimnazjum+patologia+... ponadto poważne zasmucenie św. Tomasza, bo prostytucja jest obustronna, więc jeśli nazwał kogoś dziwką po sprowokowanej sytuacji to mógł się podpisać jako dziwkarz. Nie ma istotnej różnicy pomiędzy kobietą/mężczyzną sprzedającą swe ciało za korzyści materialne a mężczyzną/kobietą nabywających wdzięki czyjegoś ciała.

laska:

ty #!$%@?, #!$%@? frajerze


Wniosek: laska zdała sobię sprawę, że padła ofiarą prowokacji i logicznie nazwała mireczka po imieniu

To tyle. To mógłby być bait, mogło wydarzyć się naprawdę - jeden @Klopsztanga wie.

Ale to co się działo w komentarzach potem.... masakra. Został rozbity bank przegrywów, stulejarzy, gnid i męt społecznych, samców delta, gamma, sigma i psi.

Te #!$%@? o szacunku, bo zdemaskował dziwkę, uratował chłopaka, że zamiast poruchać zyskał poważanie wśród samców, etc - aż mdłosci dostałem. To ja wam mówię hołoto, że koło mężczyzn nawet nie staliście. Mężczyzna w takiej czysto teoretycznej sytuacji ktorą wykreował klop ma tylko 1 wyjście: nie eskaluje i urywa kontakt.


@Xanthia - niestety nie śledziłem jej wpisów i czym rozsierdziła powyżej wymienioną grupę uberstulei, obskurantów, rozpasanych obrońców ludowej moralności ... - ale jako jedyna najgłośniej mówiła o hipokryzji. #xanthiacontent

Tak więc to na tyle. Brzydzę się wami mirki. Nie przypuszczałem, że na tym portalu jest tak spory odsetek przedstawicieli zeszmaconego marginesu bez godności. I trochę straszno pomyśleć, że wy się mnożycie.


#gorzkiezale
  • 31
@Impresjonista: @Xanthia była ogólnie bardzo znienawidzona przez wykopki. Właściwie nie wiem za co. Trochę prowokowała, ale są tu naprawdę ciężkie przypadki trolli, których tak nie hejtują. Ja tam ją lubiłem i jej poprzednie wcielenie też. Mogłaby wrócić.
@fan_farmaceutek: ja pitole. Walą mnie takie afery i do tej pory nie zamierzałem się udzielać. Fakt, @xanthia zbłaźnila sie i wogóle, ale to nie znaczy, ze ktoś może mieć inne zdanie. @Impresjonista wyraził swój pogląd i ma do tego pełne prawo. Wykop to nie stado baranów, ze każdy ma mieć takie samo zdanie. Bardziej szanuje kogoś, kto ma odmienne zdanie ode mnie i potrafi je wyrazić, niż kogoś, kto by mi