Wpis z mikrobloga

5 771 - 1 = 5 770

Tytuł: Eragon
Autor: Christopher Paolini
Gatunek: fantasy
★★★★★★★★

Żałuje, że tak późno wziąłem się za tą pozycję. Książka jest naprawdę fajnie napisana. Czyta się w trymiga. Nie ma tutaj nadmiernie skomplikowanej fabuły czy też wątków mnożących się na potęgę które trzeba śledzić a i tak w pewnym momencie człowiek zaczyna się zastanawiać "ale o co chodzi?". Mam nadzieję, że pozostałe tomy cyklu są równie przyjemne. Moja ocena: polecam, na pewno jeszcze do niej nieraz wrócę.

#ksiazki #bookmeter
Pobierz
źródło: comment_YAZdzN0JOkY8fjbdDhRYlmSaLKJyMdiy.jpg
  • 15
@ashardin: Ja miałem takie odczucie czytając Grę Endera. Kolega zachwalał. Przeczytałem i niestety to nie było to - ewidentnie pozycja nie na mój wiek. Tutaj nie miałem takich odczuć, po prostu przyjemnie się czytało.

@Adamskyadam: @merengue: No to szkoda nieco. Bo zapowiadało się naprawdę nieźle.
@Wirtuoz: Gdybym Endera czytał mając te 15 lat na pewno odczucia były by inne. Czytałem go mając sporo ponad 20 i zupełnie do mnie nie trafił. Życie.

@ashardin: @Ponczka: Po prostu po ciężkim dniu przyjemnie było uciec w prosty ale wciągający świat. Tylko tyle i aż tyle. Oczywiści zdaję sobie sprawę, że są ludzi dla których książka bez wielopoziomowej fabuły, skomplikowanych intryg i kwiecistych dialogów to nie książka -