Wpis z mikrobloga

#cebulastory #polaczki #nocnazmiana #coolstory( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, ludzie to są #!$%@?, dwa tygodnie temu, kupiłem sobie oczywiście na raty BWM x6 xdrive z 2010 roku. Zajebiscie, na osiedlu jestem królem, nikt nie ma lepszego. ALE #!$%@?, 3 dni temu patrzę a sąsiad czym zajeżdza? TEŻ BMW i jakieś takie sie wydaje nowsze, ładne wiec sprawdzam co to za model i co? BMW 525 z 2012 roku. Patrzę przez okno w kuchni a ten #!$%@? zaparkował na dwóch miejscach żeby było widać jaśnie Pana, wszystkie samochody zaśnieżone a tego Panicza stoi nówencja a on obok niej oparty i już TRZECIEGO papieroska pali. #!$%@? zakładam buty i wychodze do niego i rozmowa przebiega mniej wiecej tak

[ja] Oooo widzę, że sąsiad sobie auto kupił.
[on] Tak, a co.
[j] Anic, jakieś takie małe...
[o] sportowe sąsiad, 3.5 litra diesel z końcówki 2012
[j] diesel....
[o] a w sąsiada aucie jaki silnik i jaki rocznik?
[j] chodzi sąsiadowi o to auto którego obecnie jestem chwilowym użytkownikiem? też 3.5 litra diesel i 2010 rok.
[o] czemu chwilowym użytkownikiem?
[j] a bo sąsiad widzi, ja sobie drogą kupna nabyłem takie BMW ale mi sprowadzają bo nie było takiego jak ja chciałem a że gotówką człowiek płaci to do czasu sprowadzenia z fabryki w niemczech dali mi jakieś takie gówno pierwsze lepsze, żebym miał czym jeździć.
[o] a to jeśli można wiedzieć jakie sąsiad auto nabył?
[j] a sąsiad sobie kupiłem z 2015 roku ale z końcówki a nie z początku, wiesz sąsiad na te z początku to są teraz jakieś wyprzedaże dla tych co nie mają na te z końcówki. W piatek powinienem odebrać.
[o] aha, do widzenia sąsiad.
[j] no do widzenia.

No i co sie dzieje, wracam #!$%@? i dzwonie do komisu pod Warszawą, że muszę wymienić na nowszy model auto bo mi sąsiad też kupił i nowsze i raty nie grają roli byle by były do 1000zł i nie ważne na ile lat, może być nawet dożywocie.

DZISIAJ: ZAJEŻDZAM BMW Seria 6, m pakiet, adaptive drive, led, kamera w kluczyku i dotykowy i na bluetooth i wifi i #!$%@? wszystko. STAJE oczywiście na dwóch miejscach i palę faje za fają i udaję, że rozmawiam przez telefon. #!$%@? się niemiłosiernie bo widzę, że złom sąsiada stoi to napewno jest w domu.

MYLĘ SIĘ, patrzę a ten #!$%@?, jedzie jakimś nowym audi terenowym, parkuje obok mojej bejcy, wysiada, uśmiecha sie do mnie i mówi:

[o] Patrz sąsiad, żonie kupiłem.
[j] mhm, chyba jakiś bity był bo się tak lakier błyszczy
[o] lakier to jest KAMELEON, odcień taki
[j] mhm
[o] a sąsiad też by mógł w żonę zainwestować, z tej waszej skody to już spod miski cieknie, miałem sąsiadowi powiedzieć, że po nocy jak żona do pracy pojedzie to ślad zostaje.
MYŚLĘ SOBIE #!$%@? ZARAZ CIE ZNISZCZE TYLKO MUSZE COŚ WYMYŚLEĆ
[j] tak tak, tylko, że sąsiad żeśmy teraz DZIAŁKĘ NA MAZURACH KUPILI, z domkiem i z dostępem do lini brzegowej jeziora i wie sąsiad, auto sie zmieni ale to chyba na wiosne.
[o] ooo to by sąsiad zaprosił na grila, byśmy coś wypili
[j] nie omieszkam, do widzenia

No i tera #!$%@? mirki trzymajta kciuki żeby PKO BP dali mi kredyt na działkę na mazurach i dodatkowo na nowe auto żony bo jak nie to ten #!$%@? wygra.

Nie życzę nikomu takiego sąsiada #!$%@? jakiego ja mam.
  • 47
  • Odpowiedz
@onajedna17: jest jeszcze gorzej, jak sąsiad sobie rok temu lodówke wymieniał to ze znajomym wnosili ją chyba z godzine czasu i walili w co mogli, żeby więcej ludzi wyszło i zobaczyło, że on sobie lodówkę kupił jakąś zajebistą.
Ale niestety ja za tydzień kupiłem sobie nową lodówkę i do tego zmywarkę pod zabudowę sterowaną na wifi.

Specjalnie kuchnie przebudowałem, żeby zmywarka stała pod jego ścianą i sygnał do niego docierał i
  • Odpowiedz
@onajedna17: no ja właśnie mam sąsiada co się wszystkim chwali co on to nie ma, ale jak sobie zmywarkę kupiłem z tym wifi to aż cały zzieleniał, tydzień czasu planowałem jak mu powiedzieć, że mam zmywarkę na wifi i wymyśliłem.

Schodzę raz po schodach na dół i widzę, że stoi ta łajza na dole i pali papierosa, staję obok niego i mówie:
-kurczę, zapomniałem zmywarkę włączyć.... ale przecież na to wifi
  • Odpowiedz