Wpis z mikrobloga

@43indahaus: rondo / skrzyżowanie Dmowskiego nabrałoby ludzkich rozmiarów, zieleni, większa powierzchnia dla ruchu pieszych, na wizce całkiem ładne nowe budynki, domknięte pierzeje. A co do reklam to mogłyby być ale tylko na pasażach handlowych po lewej jak na Picadilly Circus. To mogłoby być takie polskie Time Square.
@Stachan: a jaki jest #!$%@? w centrum Berlina i Rotterdamu, albo w Londynie? bez przesady, rozweój ruchu rowerowego, komunikacja miejska, rozwój metra, nie
Pobierz dertom - @43indahaus: rondo / skrzyżowanie Dmowskiego nabrałoby ludzkich rozmiarów, z...
źródło: comment_kzF2RBR0T6c2xKs17al2dwfi33TsIQF7.jpg
@Stachan: Wiem jedno- będzie mnóstwo reportaży przedstawiających niezadowolonych warszawiaków od pokoleń, którzy zza kierownicy będą wyrażali swoje niezadowolenie planowaną inwestycją, w trakcie, że są korki i za długo to trwa i po, że wcześniej było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@43indahaus: @dertom: was tam chyba nigdy nie było. Co za idiota wymyśla ze przed największym hotelem w Polsce postawi jeszcze jeden hotel 6 piętrowy? Co za idiota chce tam wstawić budynek? Rozumiem ze hotel metropol zmieni sie w ten klocek. Obstawmy całe centrum hotelami. Polonia mdm metropol i Novotelu to za mało w promieniu 500metrow. Dla mnie debilizm w najczystszej postaci. Co do likwidacji ronda jestem za. Ludzie nie potrafią
@Badyl69: byłem; jest tragicznie obecnie. Nie uważam aby konieczny był kolejny hotel w tym miejscu. Rozwiązanie urbanistyczno architektoniczne na wizce mi się podoba. Sam "parter" Novotelu nic nie wnosi i nie żałowałbym gdyby go zabudowano z możliwością swobodnego ruchu pieszych.
@Badyl69: Postawienie tam budynku o podobnej wysokości do tych, które stoją na kierunku wschodnim niczego nie zepsuje, a dopełni miejski obraz tego niedorobionego centrum. Od czegoś niech zaczną i to jest dobra propozycja. Ruchu pieszego tam nie ma, więc postawienie budynku z punktu widzenia pieszego niczego nie zmieni.
@dertom: hihi, już widzę, jak sadzą drzewa tej wielkości. A zaraz potem już widzę, jak takie drzewa utrzymują się w szczodrze solonym środowisku przyulicznym dłużej niż dwa sezony ( ͡ ͜ʖ ͡)
ogromny plus za zebry ( ͡° ͜ʖ ͡°)