Wpis z mikrobloga

@CzapkaG: Wyprowadź mnie proszę z błędu, jeśli prawię herezje, ale chyba teraz wszystkie telefony xiaomi są dwujęzyczne - chiński i angielski out of the box. Jak ktoś zna angielski, to przechodzenie na starszą wersję romu, tyle że po polsku jest chyba bezcelowe. Nie ogarniam dokładnie o co chodzi w tych wersjach miui v5, 6, 7 więc mogę się mylić.
@MrMarley: Angielski jest w eu dla rn3 ale nie mam pewności. Polecam prześledzić forum miui polska
@recholek: Jw. Polskie Miui różni się od wersji EU nie tylko językiem. Warto zerknąć na forum które podałem i tam poszperać.
@07zglosSie: Ciężko bawić się we wróżkę. Póki co działa bardzo płynnie. Mam rn2 od wrześnie z przerwą od listopada do stycznia. Pierwszy mi upadł parę razy poza tym się wygiął bo nosiłem w ciasnej kieszeni w spodniach. Naprawa nieopłacalna więc zamówiłem drugiego. Rn2 jest rozbieralny przez co też mniej sztywny co trzeba mieć na uwadze. Ciężko doradzać bo to zależy jak używasz telefonu. U mnie nie ma lekko.
@CzapkaG: za to w opiniach na mgsm ktos pisze, że ma miui polska wgrane w rn3 pro.
Swoją droga, angielskie menu chyba nie jest takie uciążliwe, co nie? :D
A użytkować go będę normalnie, zdarza się że upadnie czy coś. Pod kocem też raczej trzymać nie będę...