Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie, że niektóre #shitwykopsays są niemal idealnie wzięte z #redpill

girls don't have any real values, hobbies, or interests or stand for anything unique, interesting, or intelligent. Bigotry is today's boogieman. Being racist is worse than being a murderer. So to add the appearance of meaning to their life, they will take a token stance against bigotry. Kind of like how when France is going to hell and they post "My thoughts and prayers are with France" on their Facebook page in an attempt to appear deep and concerned and informed, but really they just want attention. That's what they're doing when they chide you for racism. It's a bid for drama and attention.

Byłby ktoś zainteresowany kompilacją tego typu tekstów z r/redpill?

#neuropa #reddit
  • 6
  • Odpowiedz
@Ginden: Ale w sumie pierwsze zdanie jest całkiem prawdziwe. Nie jestem mizoginem, bardzo szanuje kobiety. Mimo tego, że znam naprawdę dużo, wydawać by się mogło inteligentnych kobiet, to żadna nie ma hobby jakiegoś konkretnego ani poglądów. A jeśli mają, to najczęściej nabyte od swojego chłopaka.
  • Odpowiedz
@cheft: Widzę, że bardzo płytko myślisz, skoro nie potrafisz pojąć, że można szanować kobiety i nadal uważać, że raczej nie posiadają ukierunkowanych zainteresowań. Tak samo jak możesz bardzo szanować swojego kumpla i nadal twierdzić, że nie ma hobby, a całe dnie na dupie siedzi.
  • Odpowiedz
@kucowaty_suchoklates: Oczywiście, że pojmuję to, o czym teraz mówisz. Mnie bardziej przeszkadza czepianie się kobiet, skoro wiadomo, że pod tym samym względem mężczyźni nie są lepsi. Inaczej brzmi zdanie "Kobiety nie mają zainteresowań.", a inaczej "Większość/Sporo osób nie posiada głębszych zainteresowań."
Jestem w stanie się zgodzić, że jakaś tam część kobiet jest taka, jak mówisz, ale to samo odnosi się do mężczyzn.
XKCD dobrze to zobrazował.
cheft - @kucowaty_suchoklates: Oczywiście, że pojmuję to, o czym teraz mówisz. Mnie b...

źródło: comment_f7DkhHKU4acBKQmv5y3S2Q4jiY7QXEGI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz