Wpis z mikrobloga

@wirogez: Też długo nie wiedziałem od czego to zależy :D

No więc Olmek jak atakuje to podnosi się, leci nad Ciebie i zauważ że na chwilkę się zatrzymuje zanim zacznie opadać. Jeśli w momencie tego zatrzymania Ty faktycznie znajdujesz się pod nim, to po spadnięciu rozwali cegiełki :)

Jeśli #!$%@? zanim się zatrzyma to tylko opadnie i nic nie rozwali.

-PPP- gdy skończysz sesję to pogadamy ( ͡º ͜ʖ
@-PPP-: Gdy nie mam bomb i kilofa to ostatnia droga ratunku :D No i w speedlunky konieczność. Na 10 przypadków zdarza mi się ten drugi, że szczelina nie powstaje no i zonk.

Zawołam @Mrboo, może wie dlaczego :D
@wirogez: Tzn. ja wiem dlaczego. Jeśli uderzy w cegiełki idealnie je pokrywając to nie zostawi żadnej szpary, a jeśli zahaczy chociaż o milimetr cegły po boku, to ją też rozwali tworząc szparę, co prawda węższą niż cegiełka, ale wystarczającą aby postać się zmieściła bez zmiażdżenia jej.
@wirogez: No dlatego taka taktyka jest raczej słaba :P Ciężko bardzo to upilnować, dużo pewnie od szczęścia zależy.

Dlatego jeśli faktycznie nie da się inaczej to wracamy do punktu wyjścia, czyli mojego stwierdzenia, że Speedlunky to nie Spelunky ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wirogez: Jeśli mimo wszystko sprawiało radość to dobrze, ale moim zdaniem "czyste" Spelunky zapewniają tyle zabawy że naprawdę szkoda wykrajać z nich 80% contentu na rzecz szybszego przejścia po 600 próbach :P
@-PPP-: myślisz, że liczba prób (ale nie tylko daily!) jest zapisywana od razu na serwerze? Hmm, wydaje mi się, że akurat to jest na dysku zapisywane, a potem gra sprawdza i jak się zgadza to łączy z serwerem?
@wirogez: Ahaaa... Myślałem, że miałeś ten acziwment i Ci znikł :P

OK. To tak, jesteś w dupie :D Musisz od nowa wszystko robić jeśli nie jesteś w stanie odzyskać sejwów sprzed formatu.
@-PPP-: No, niestety nic z tego (smuteczek) (,)

@Mrboo: Walka z Olmekiem jest niestety dość losowa - np. ta którą pokazałeś na filmie. Wpadnie ci taki pajączek, nie użyjesz bata, bo nawet nie ma kiedy i bam, po ptakach :)

Edit: ach, to Twój film :D Dzięki wielkie :D