Wpis z mikrobloga

Mireczki z #webdev małe pytanie. Podjąłby się ktoś napisanie swoistego panelu do dodawania zdjęć na stronę. Chodzi mi o to, żeby można było wrzucić zdjęcie, opis i wybrać do jakiej podstrony ma to należeć.
  • 6
@kuskoman: najprościej i najtaniej jak się da xD cała strona to moje piękne dzieło w HTML ( ͡º ͜ʖ͡º) chciałem sobie skrobnąć, więc coś tam porobiłem, ale z tym już mi się nie chce bawić. Ma to być banalny panel tak, żeby można tylko dodać zdjęcie do jakiejś podstrony jako miniaturka (taka galeria) oraz stworzenie podstrony do danego obrazka z opisem przedmiotu itd.
@panDocent: stronka zrobiona w oparciu o bootstrap, z php mam tylko łączenie plików, JS brak. Chcę zrobić jakby galerię z podstronami dal każdej rzeczy, coś jak na sklepach internetowych no i szukam najprostszego rozwiązania, bo jestem trochę laikiem w temacie :)
@matus2009, bootstrap to tylko framework do wyglądu, więc on nie jest tu teraz najważniejszy. To może powiem tak - żeby pliki były zapisywane i później gdzieś wyświetlane, to najpierw musisz je wgrać na serwer, zrobić miniaturki, a później stronę z widokiem wszystkich miniaturek, oraz stronę, która przy odpowiednim parametrze wyświetli odpowiedni obrazek i tekst. Tekst musiałbyś trzymać w jakiejś prostej bazie, np. mysql, żeby zapisywać opis obrazka.

Wszystko to, co napisałem