Wpis z mikrobloga

@Hekate24: muszę stwarzać pozory chama - takie życie mirkoblowego śmieszka. Ja w sumie zacząłem fascynacje starożytnym Rzymem i Grecją od kiedy się dowiedziałem że mam włoskie korzenie - prapraprapraileśtam dziad był złotnikiem na dworze Zygmunta III Wazy sprowadzonym specjalnie z Włoch. Od tego czasu jakoś tak się zacząłem tym interesować.
@Aberworthy: hmm no niestety moja historia z historią jest troszke bardziej banalna, a może nawet i płytka. Jestem na etapie "Historii Żydów polskich".

Spoko pocieszę Cię, że podryw na chama zawsze działa. To takie proste :D
@Hekate24: to ja wiem, ale tutaj nie muszę nikogo udawać. Po prostu śmieszkuje i nawet nie miałem w zamiarach podrywać Ciebie - jak dla mnie to póki nie zobacze to każdy na mirko jest dla mnie facetem :> a od kiedy historia żydów polskich ma coś wspólnego z grekami?
@Aberworthy: Historia Żydów Polskich ma bardzo wiele wspolnego z grekami, ale nie chce mi się rozpisywać w tym momencie na ten temat. Szczerze mówiąc to pisząc to odnosiłam się do historii jako w ogóle. No i w żadnym momencie nie myślałam o podrywie :P to był tylko żart lol, chyba kochasz siebie cio? :D:D No i fascynuje mnie dlaczego musisz stwarzac pozory czegokolwiek, jeszcze na jakims internetowym portalu. kolejne lol