Wpis z mikrobloga

@Shivaa: Masz jakiś pomysł na materiały? W sumie zastanawiam się z czego można zrobić taki kapelusz grzyba. najlepszy chyba byłby półprzeźroczysty plastik ale wtedy trzeba albo kupić gotowe albo starać się znaleźć kogoś z drukarką 3d.
Z kwiatami mogłoby być łatwiej, można użyć np jakiegoś pergaminu/ papieru do pieczenia i go pomalować + bibuły
zyyx - @Shivaa: Masz jakiś pomysł na materiały? W sumie zastanawiam się z czego można...

źródło: comment_uuuS6C2K1gBe2JPzxCYvcqOu0wPaNopy.jpg

Pobierz
@zyyx: w sklepach typu pepco czy innych takich z pierdołami można dostać takie plastikowe elementy w różnych kształtach np do robienia biżuterii, albo elementy dekoracyjne, które można poćwiartować i uzyskać z nich pożądane fragmenty
można też zakupić jakieś tanie zabawki i z nich wydobyć materiały :]
@zyyx: No i jak idzie? Moja dziewczyna dorwała 30cm kulę szklaną i w czymś takim zrobiła ogród. Rośliny nie wyrosły ale zostały wzięte z lasu i jest tam chyba głównie mech, mała sosenka, jagody i leży chyba kawałek spróchniałej gałęzi.
@echelon_: Na razie pracuję z samymi roślinami bo chce tam włożyć bonsai i w sumie czekam na wiosnę aby mieć większą pewność, że się przyjmie. Jak bawi się z mchem polecam używać takiego co występuje na chodnikach, przynajmniej przy bonsai wygląda lepiej niż ten wysoki leśny ale ta kompozycja wygląda świetnie! Bardzo ładne, podoba mi się.
Ja chciałbym ostatecznie zamknąć ten pojemnik szczelnie. Co do szkła, całkiem fajne i dosc tanio
zyyx - @echelon_: Na razie pracuję z samymi roślinami bo chce tam włożyć bonsai i w s...

źródło: comment_nO5ZIiKCmnfvlGE1rRn38HrdI5Fv3gFM.jpg

Pobierz
@Shivaa: Za pierwszym razem źle zmieszałem to faktycznie lipa była. Ale za drugim, jak dałem mniej farby i dobrze wymieszałem to wyszło naprawdę fajnie.
Można próbować z czymś innym. Jakbyś coś kombinowała i fajnie wyjdzie to wołaj.