Wpis z mikrobloga

Spoko. Taki problem że ja wchodząc na pustynie nie mówiłbym że jest za dużo piasku.


@ediz4: Czy ty właśnie określiłeś mizoginię, hipokryzję i intelektualną miałkość użytkowników tego portalu jako coś tak naturalnego dla niego, jak naturalnym jest występowanie piasku na pustyni?


Super argument.
@ediz4: A kto tutaj oczekuje poziomu Mensy? Ja nic tego nie pisałem. Stosujesz kolejne wyolbrzymienie, kiedy brak ci argumentów. Oczywiście nie nic pomiędzy poziomem debila a poziomem człowieka z Mensy...
I oczywiście wymaganie pozytywnej zmiany jest teraz głupotą. #shitwykopsays
@El_Duderino: Nie jest głupotą ale jest nierealne. Chcesz wyższego poziomu przenieś się gdzie indziej. Na elektrodzie np. moderacja poprawia błędy ortograficzne i wywala wpisy zaniżające poziom. Są inne fora podobne gdzie bardzo dba się o poziom.
@ediz4:
Co ty #!$%@? teraz? Gdzie przy założeniu konta pisze, że tutaj będzie dominować kretynizm?

Wykop to miejsce, w którym znajdziesz najciekawsze informacje znalezione w sieci przez naszych użytkowników zwanych Wykopowiczami. Na każdą informację możesz oddać głos oraz wziąć udział w dyskusji, a gdy trafisz w Internecie na coś interesującego koniecznie podziel się z innymi, dodając link do Wykopu! Jeśli jesteś na Wykopie po raz pierwszy, bezwzględnie zajrzyj do regulaminu i
@El_Duderino: No i? Przeczytaj regulaminy for gdzie pilnuje się słownictwa, wyrażania się i potem wróć.

Gdzie w regulaminie pisze cokolwiek o obrażaniu siebie nawzajem...

Jak ktoś tu kogoś obraża to zgłaszaj

Co ty #!$%@? teraz? Gdzie przy założeniu konta pisze, że tutaj będzie dominować kretynizm?...

Jeśli rejestrujesz się na portalu gdzie podchodzi się dość liberalnie do słownictwa, może się rejestrować każdy i do tego ma charakter wyrażania opinii to czego oczekujesz?