Wpis z mikrobloga

@ediz4: A dlaczego już w którym poście mi mówisz, co byłoby lepsze dla mnie? Liberalne? Skoro liberalne, to i ja mogę pisać co chcę. Różnica jest taka, ja nie łamię regulaminu.

Wejdź na onet/wp.pl i poczytaj opinie pod jakimkolwiek artykułem - w szczególności dotyczącym relacji damsko-męskich czy politycznych. Takiego poziomu należało oczekiwać.


I co, taki poziom należy też akceptować? Odpowiedz prosto, czy tobie taki poziom odpowiada?
Tumiwisizm nie jest dla
  • Odpowiedz
@El_Duderino:

A dlaczego już w którym poście mi mówisz, co byłoby lepsze dla mnie? Liberalne? Skoro liberalne, to i ja mogę pisać co chcę....

Ja Ci nie zabraniam tylko próbuje zrozumieć sens i proponuje wyjście z niekomfortowej sytuacji. Nie po to chyba się tu zarejestrowałeś aby cały czas narzekać na poziom.

I co, taki poziom należy też akceptować? Odpowiedz prosto, czy tobie taki poziom odpowiada?...

Nie oczekiwałem innego. Porywanie się
  • Odpowiedz
@ediz4:
To twoje zdanie. ja mam inne.

Ja Ci nie zabraniam tylko próbuje zrozumieć sens i proponuje wyjście z niekomfortowej sytuacji.


A ja ci po pierwszej takiej propozycji dałem jasno do zrozumienia, że nie skorzystam z niej, mimo tego ciągle to proponujesz. Po co porywasz się z motyką na słońce? Przecież to nie jest mądre.
  • Odpowiedz
@ediz4:
Po pierwszej twojej propozycji napisałem to:

Nie chcesz czytać moich postów albo ci się one nie podobają, dodaj mnie na czarną listę. Takie proste.


xD Ale atak, skoczyłem na ciebie jak grzechotnik na mysz.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Chciałem ci trochę pomóc, bo zauważyłem że nie rozumiesz słowa pisanego, mylisz fakty z domysłami lub po prostu jesteś trolem, który walczy o wyższy poziom wykopu. O ironio!

A kto tutaj oczekuje poziomu Mensy? Ja nic tego nie pisałem. Stosujesz kolejne wyolbrzymienie, kiedy brak ci argumentów. Oczywiście nie nic pomiędzy poziomem debila a poziomem człowieka z Mensy...


Wyolbrzymienie czyli hiperbola jest środkiem stylistycznym używanym w wypowiedziach aby podkreślić ekspresję. Nie powinno się go rozumieć dosłownie, więc tłumaczę ci, że kolega @ediz4 jest zapewne świadomy, że jest coś więcej pomiędzy poziomem debila, a
  • Odpowiedz
Wyolbrzymienie czyli hiperbola jest środkiem stylistycznym używanym w wypowiedziach aby podkreślić ekspresję. Nie powinno się go rozumieć dosłownie, więc tłumaczę ci, że kolega @ediz4 jest zapewne świadomy, że jest coś więcej pomiędzy poziomem debila, a członkiem Mensy.


@shuukre: Nie, nie jest. To on wprowadził wątek Mensy do tej dyskusji, nie wiedzieć czemu. Nie wiedzieć czemu od razu z sugestią, że tylko członkowie Mensy byliby zdolni do przyzwoitości.
A dokładniej to napisał tak:

Oczekiwanie poziomu forum mensy na takim
  • Odpowiedz
Tak więc nie dość, że hiperbola, to jeszcze mi głupotę zarzucił na podstawie własnego domysłu!


@El_Duderino: Szkoda to ciągnąc dalej

Polecam lekturę tagów, wpisów, wykopalisk itd, szczególnie ostatnią "aferę" i jaki poklask zabrało nazywanie obcej osoby "szmatą, którą bym nawet kibla nie czyścił"...

Bo nie pojawił się u Ciebie pomysł że dostał plusy za powiadomienie jej chłopaka o zdradzie. 4k ludzi go zaplusowało na pewno za obrażenie tej dziewczyny. Myślenie
  • Odpowiedz
Bo nie pojawił się u Ciebie pomysł że dostał plusy za powiadomienie jej chłopaka o zdradzie. 4k ludzi go zaplusowało na pewno za obrażenie tej dziewczyny. Myślenie totalnie zerojedynkowe.


@ediz4: Jakiej zdradzie? Do żadnej zdrady tam nie doszło. Wysłała mu zdjęcia, o które on sam poprosił. Poza tym po raz kolejny polecam lekturę komentarzy, gdzie go chwalą za to, że ją w ten sposób określił.

Szkoda to ciągnąc
  • Odpowiedz
@ediz4:

Ty mnie kolego zawołałeś znowu postem wyżej


??? A ty mnie nie? Ty mnie nawet wołasz cytatami z mojej odpowiedzi do innego użytkownika.
Ponadto to nie ja narzekam, że to się ciągnie - lecz ty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ediz4: Daj spokój z tym gościem. Zobacz co mi odpisał, albo ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem na poziomie szkoły podstawowej albo jest trolem. Najprawdopodobniej obie te rzeczy. U mnie już na #czarnolisto
  • Odpowiedz