Wpis z mikrobloga

@erse: no ale samemu to troszku smutno tez - wrazeniami najlepiej sie dzielic... A wogole to lepiej jak ys wzial dobra extase :) lub grzyby sa najlepsze
  • Odpowiedz
@erse: dziwnie, ze wybrałeś akurat lsd. Zwykle ludzie sie boją lsd. Ja no narcosow podchodzilem experymentalnie i tylko stwierdzilem, ze grzybki najkochansze sa - tak tulą ładnie, a ekstazy to totalny relax.
Na grzybach sa lepsze wizje niz na kwasie. Narazie nie myslisz, ale za rok bedziesz chcial@cos innego :) to pamietaj starego wyge :) milej jazdy i naprawde napisz jak bedZie po wszystkim - interesuje sie takimi rzeczami i
  • Odpowiedz
@huzarius: Niewiedza = strach. Ja jestem podekscytowany tym co mnie może spotkać, zawsze byłem otwarty na nowe doznania, ciągle zmieniam hobby, ciągle próbuje czegoś nowego, trudno mnie usiedlić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś krótki raport postaram się zdać, może wstawie to co narysowałem :D
  • Odpowiedz
@erse: Zwykłe, gdzie tak naprawde nie wie co sie dostaje - białe bez nadruku lekko słabawe, 1,5 na raz. Dr.Seuss miód malina. Ostatnio mi się zdażyło dosyć często więc narazie tak sam z siebie trzymam się z daleka. Żadne skrzywienie tylko poprostu narazie dość. Miłego życzę ;) - aaa i ja polecam las, samemu - albo niech kumpel też łyknie, chociaż na pierwszy taz rób jak chcesz. Nas za pierwszym
  • Odpowiedz