Wpis z mikrobloga

@Kutzyk: no zgodzę się, ale kiedyś musi to odpiąć a jest też szansa że w starszym aucie jak moje nie pomyśli o tym, poza tym zawsze daje to jakieś dodatkowe szanse niż liczenie tylko na policje zwłaszcza ze ostatnio u mnie jakaś plaga kradzieży i to właśnie starszych aut a wykrywalność zerowa.
@syjan1212: Wrzuć sobie stary telefon z androidem. Tylko trzeba rozwiązać problem zasilaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do jammer GPS, zazwyczaj panowie jednak gdzieś odstawiają auto na boku i wtedy jest szansa na odnalezienie.
Tyle, że nie wszyscy jadą od razu do dziupli bo niech na chwilę zagłuszacz przestanie działać i prześle sygnał to będą w du.. Dlatego częstą praktyką jest stawianie auta na 2 dni gdzieś dalej i sprawdzanie czy nadal stoi.
@syjan1212: Hej,
sam monitoring GPS pojazdu to nie problem - sami posiadamy dwie platformy do takiej usługi. i kilkanaście urządzeń do tego. Problemem jest, jak piszesz, opcja, która nie pozwoli zagłuszyć urządzenia. pisząc 'problem' mam na myśli koszty. Urządzenie oczywiście posiadamy w ofercie. Co ciekawe, nie może być Cię przy montażu urządzenia, a całość zakładamy w warsztacie, który my wyznaczymy (oczywiście gdzieś w twoich okolicach) - koniec końców wiesz tyle, że