Wpis z mikrobloga

#aliexpress #elektronika #samochody #zabezpieczenia #gps

witam szukam jakiegoś małego urządzenia gps najlepiej na baterię, by ukryć je w aucie pod fotelem albo gdzieś a w razie kradzieży móc bez problemu zlokalizować samochód na mapie. Znalazłem tylko lokalizatory które dają alarm albo prowadzą w lewo prawo a mi zależy żeby lokalizacja była na mapie. Istnieje coś takiego? proszę o pomoc
  • 22
  • Odpowiedz
@Kutzyk: no zgodzę się, ale kiedyś musi to odpiąć a jest też szansa że w starszym aucie jak moje nie pomyśli o tym, poza tym zawsze daje to jakieś dodatkowe szanse niż liczenie tylko na policje zwłaszcza ze ostatnio u mnie jakaś plaga kradzieży i to właśnie starszych aut a wykrywalność zerowa.
  • Odpowiedz
@syjan1212: Wrzuć sobie stary telefon z androidem. Tylko trzeba rozwiązać problem zasilaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do jammer GPS, zazwyczaj panowie jednak gdzieś odstawiają auto na boku i wtedy jest szansa na odnalezienie.
  • Odpowiedz
@19arek93: @wagus1: @oficer-prowadzacy: mam już ukryty wyłącznik pompy paliwa, kolega miał taki sam w leonie 2004 i jakimś cudem mu w tą niedziele #!$%@?. opcja z starym telefonem i namierzaniem po gsm ma sens, ten tk102 niby też ma i gsm i gps tylko bateria dość słabo bo tylko 48h
  • Odpowiedz
Tyle, że nie wszyscy jadą od razu do dziupli bo niech na chwilę zagłuszacz przestanie działać i prześle sygnał to będą w du.. Dlatego częstą praktyką jest stawianie auta na 2 dni gdzieś dalej i sprawdzanie czy nadal stoi.
  • Odpowiedz
@kodijak: kubie kłębek sznurka przetrzepie pod zderzakiem a koniec będę wiązał pod drzewem, jak ukradną to po nitce do kłębka a złodziej na pewno nie zagłuszy :D
  • Odpowiedz
@syjan1212: Hej,
sam monitoring GPS pojazdu to nie problem - sami posiadamy dwie platformy do takiej usługi. i kilkanaście urządzeń do tego. Problemem jest, jak piszesz, opcja, która nie pozwoli zagłuszyć urządzenia. pisząc 'problem' mam na myśli koszty. Urządzenie oczywiście posiadamy w ofercie. Co ciekawe, nie może być Cię przy montażu urządzenia, a całość zakładamy w warsztacie, który my wyznaczymy (oczywiście gdzieś w twoich okolicach) - koniec końców wiesz tyle, że
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Miałem taki przełącznik w dostawczym. Na moich oczach na giełdzie typek otworzył auto, wlazł i odpalił auto (przełącznik był od paliwa), przejechał może 100m i auto zdechło. Najlepsze rozwiązanie ever :D
  • Odpowiedz