Wpis z mikrobloga

@Falcon: źle rozumiesz, ta pusta baba wysłała do gazet pokroju SE,fakt prośbę o interwencję w tej sprawie. Nie wiem czemu chce zniszczyć życie tej dziewczynie, może jest zazdrosna że jej nikt nie chce zabrać do BMW. Klopsztanga zamknął temat z sebixem wysłał co miał wyslac, Seba niech sam wyciągnie wnioski a ta nasza wariatka już tak się zagubila że brnie w to dalej.
@sphinxxx: @muak47: @mozaika: @Winters_III: O chrystusie, co za jakaś dziwna akcja... Przeczytałem trochę materiału źródłowego, tj. postów Xantii i Klopszangi, i wygląda na to, że tak:

Xantia twierdzi, że Klopsztanga sfabrykował dowody przeciw jakieś pani.

Klopsztanga twierdzi, że dostał od jakiejś pani zdjęcia tejże pani na których występowała bez ubrania, oraz że ta pani ma partnera i temuż partnerowi Klopsztanga wysłał zdjęcia tej pani wraz z konwersacją jaką
Klopsztanga twierdzi, że Xantia twierdzi, że wysyłanie fotek to nie zdrada. Popiera to spreparowanym, bądź nie, zapisem rozmów na PW z Xantią


@Falcon: Nie @xantia w wielu komentarzach to potwierdziła pisząc że tamta sobie koło ratunkowe przygotowywała itp, itd
Nie @xantia w wielu komentarzach to potwierdziła pisząc że tamta sobie koło ratunkowe przygotowywała itp, itd


@ediz4: Aha, ok. Teraz przeczytałem fragment - pisała istotnie coś o "nie wiemy czy związek się nie rozpadał.", ok.