Wpis z mikrobloga

@LurkerEmigrant: Toż Ci mówię: jeśli ogłasza sie na roksie to najprawdopodobniej ma alfa czy tego chce czy nie. Jeśli spotykasz się w aucie to czasami możesz ją #!$%@?ć z niego bez konsekwencji. Czasami jest tak, że jedną dymasz a druga spisuje numery i jak coś to na policję, że koleżankę jej pobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daleki_Jones: w wielkich miastach owszem. W miarach typu Radom, Kielce - chodzi mi o rozmiar. #!$%@? dają zwyczajnie na psy a oni tylko czekają zeby takich łapać. Zwykle #!$%@? z roksy nie wszystkie maja opiekunów, nie wszystkie pracują dla kogos. Uwierz mi to juz troche nie sa lata 90. Oczywiscie zgoda ze większość wciaz dla kogos. Wiele z nich tez na zasadzie "kumplowania" żyje dobrze z kimś z półświatka. Ale ogólnie
@ashardin: Jakiś czas temu u mnie na piętrze zamieszkały 2 studentki medycyny, które utrzymywały się właśnie z dawania dupy. Po dosłownie kilku dniach przyszli jacyś goście z miasta, było walenie w drzwi, #!$%@? klatkę schodową i zdemolowali też trochę te dziewczyny. Dowiedziałem się od panien, że właśnie przyszli zaoferować ochronę a one nie od razu zrozumiały, że to propozycja nie do odrzucenia.
Z drugiej strony w takiej Jeleniej Górze #!$%@? jest