Wpis z mikrobloga

Dobra, piszę. Od usera @nodikv otrzymałem dziś wykopaczkę. Jak już wcześniej spoilerowałem bez cebuli się nie obyło :| Na początku co prawda nieco smutłem, bo tyle atencyjnych wpisów nastukałem, że jak można było napisać, że się mnie nie kojarzy? Ale może po prostu @nodikv nie lubi Mariusza Maxa Kolonko i miał mnie na czarnej. #tyleprzegrac

Lista fantów:

*10 srebrników - chętnie zapłacę jakiemuś Judaszowi za wydanie kogoś administracji

*3000 złota - będzie na niecałe 4 opery

*kisiel banan und cytryna - dawno kiślu nie jadłem, więc na propsie

*jak widać wykopki trudnią się napadami na TIRy oraz spożyciem alkoholu, z której to okazji uzyskują

*breloczki z wódki (1 breloczek dawali przy zakupie 40 flaszek)

*cebula jak na załączonym obrazku

*kapsel - wymienny na kratę piwa

*łeb Tutanchamona - prosto z Muzeum Egipskiego w Kairze

*zapałki - dla nich jeszcze nie znalazłem przeznaczenia ;|

*była jeszcze zupka chińska, ale zjadłem nie sfotografowawszy :| Aczkolwiek pamiętajcie, zupki chińskie są niezdrowe.

Także znakomita paczka milordzie, dziękuję @nodikv i pozdrawiam :|




#wykopoczta #mowiejakjest

http://vader.joemonster.org/upload/qcw/9954962d24c3b2a03652048dc798591fdf.gif
s.....2 - Dobra, piszę. Od usera @nodikv otrzymałem dziś wykopaczkę. Jak już wcześnie...

źródło: comment_BdM4DOT50lt6TW8CFxsXYAvruUI7qZIY.jpg

Pobierz
  • 30
@stekelenburg2:

Na początku co prawda nieco smutłem, bo tyle atencyjnych wpisów nastukałem, że jak można było napisać, że się mnie nie kojarzy?


Bo jak pisałem list to Cię nie kojarzyłem, serio :D A dopiero później zacząłem Cię zauważać :)

Ale może po prostu @nodikv nie lubi Mariusza Maxa Kolonko i miał mnie na czarnej


Nieprawda :)

*była jeszcze zupka chińska, ale zjadłem nie sfotografowawszy :| Aczkolwiek pamiętajcie, zupki chińskie są niezdrowe.