Wpis z mikrobloga

#film #2016filmow

Witam Mireczków!

Bez zbędnego przedłużania, jedziemy dalej:

14. Jackass 3.5 3/10
Hi, I'm Johnny Knoxville, welcome to Jackass... Zestarzałem się ja, zestarzeli się panowie. Słabe to było.

15. Granice zła 4/10
Zaskakująco dobra pozycja, oczywiście biorąc pod uwagę to czego się spodziewałem. Czarny charakter przywłaszczył sobie ten film w całości, kładąc resztę drewnianej obsady na łopatki.

16. Diabelska przełęcz 6/10
Zapowiadało się na TVN'owskie Prawdziwe Historie, a zrobiło się na tyle ciekawie, że na dniach sięgnę po kolejne tytuły odnośnie tej sprawy. No i

17. Bracia 7/10
Nie znam oryginału, ale skoro jest lepszy od wersji US, to musi być bardzo dobry. Świetna kreacja Spidermana podnosi ocenę o jedno oczko.

18. Labirynt 8/10
Takie trochę "Fincherowskie" kino. Mi się bardzo podobał, mimo kilku naiwnych scen i garści błędów, dawno nie oglądałem dobrego thrillera, a ta pozycja mnie zaspokoiła. Gyllenhaal 9/10

19. Cop Car 7/10
Reżyseria + i Bacon +. 1 samochód, 5 aktorów i amerykańskie bezdroża. Do tego szczypta czarnego humoru i wychodzi coś co @tubbs lubi.
Pobierz
źródło: comment_XU39J5yMGLNV79C24SKJUcE9Ppz8eN23.jpg
  • 3
@tubbs: 16. Obejrzyj koniecznie Paradise Lost (wszystkie części). Można się naprawdę zdziwić jak czasem działa Amerykański wymiar sprawiedliwości, ciekawie też rozwija się ta sprawa na przestrzeni lat. Nie widziałem (nawet nie wiedziałem, że jest) wersji fabularnej, ale z pewnością sięgnę po nią w najbliższej przyszłości.
Dzięki za przypomnienie o Dżakassie, co prawda 3 już oglądałem trochę na siłę, ale może w weekend, na kacu albo mocno "zrelaksowany" zabiorę się za to
@tubbs: Wahałem się co do Cop Car, ale jak mówisz, że ok to zerknę. :)
A jakbyś chciał obejrzeć coś podobnego do Labiryntu, to polecam Remedium. Nie jest tak precyzyjny i wymuskany, ale ma więcej wątków i jest bardziej dosadny. Dobry film.
Obejrzyj koniecznie Paradise Lost


@Duke_Nukem: jest na liście + West of Memphis z 2012

Dzięki za przypomnienie o Dżakassie


@Duke_Nukem: skoro 3 oglądałeś na siłę, to 3,5 łatwiej nie wejdzie;)

No i nie sugeruj się moją ocena Labiryntu w kontekście CC. Zupełnie inna bajka.

Wahałem się co do Cop Car


@sejsmita: moim zdaniem śmiało!

polecam Remedium


@sejsmita: ląduje na liście:)