Wpis z mikrobloga

@CreativePL: najlepsza gra strategiczna. Jak masz za dużo pieniędzy to polecam kupić wszystkie dodatki, bardzo dużo w noszą. Na ogarnięcia gry polecam Polskę, jeden z najłatwiejszych krajów i na w wschodzie nie ma agresywnej ekspansji.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ja sobie w sobotę odpaliłem X Com, nową (z 2012) wersję Ufo Enemy Uknown. I dobrze że nic za to nie zapłaciłem bo bym się tylko #!$%@?ł. Gra została tak uproszczona że cię tylko #!$%@? ogarnia. Gdzie ta zabawa z rodzajami ammo do broni, jej produkcja trwająca jakiś czas. Troszkę ratują bitwy ale też są mocno ułatwione. Popróbuję jeszcze zainstalować Long War ale aż przykro patrzeć jak #!$%@? tą
  • Odpowiedz
@CreativePL: pierwsze słysze o tej, wszedłem na dw żeby pobrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie wiem jak sie to dokładnie nazywa. Wpisałem skrót w gógla to wyszkoczyła Europa Universalis IV, ale na dw jest tego pełno wersji:
- Europa UnIVersalis IV: Common Sense (2015)
- Europa UnIVersalis IV (2013)
- Europa UnIVersalis IV: El Dorado (2015)
-Europa UnIVersalis IV: Wealth of Nations (2014)
-Europa UnIVersalis
  • Odpowiedz
@karboniusz: Oki, a widze, że jest tylko po angielsku? Nie jestem jakiś turbo słaby z anglika (maturka 90%) ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w tibie sie orało wiele lat, więc zwroty typu sword, shield etc są mi znane lepiej niż części garderoby ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc dam rade na takim poziomie czy są jakieś spolszczenia? Kolejne pytaine to czy pobrać podstawe
  • Odpowiedz
@nerana112: Podstawka jest bardzo ograniczona, polecam główne dodatki (Conquest of Paradise, Wealth of Nations, Res Publica, Art of War, El Dorado , Common Sense i The Cossacks) - reszta to typowo graficzne DLC które można sobie odpuścić.

Spolszczenie jest ale do dupy imo, angielski raczej zaawansowany - dużo wyborów które warto rozumieć i przemyśleć.
  • Odpowiedz
@nerana112: Powiedzmy grasz Anglią i dostajesz event:

Nobles in Wales have declared for the Royalists and are gathering an army to expel any Parliamentarian troops. What's worse is that many of our local garrisons in Wales claim to be unpaid and are threatening to mutiny and join the revolters.

Wybór: pay 25% years of income / Pretender rebels (size 2) rise in revolt in every owned province in Wales with
  • Odpowiedz
@CreativePL: @Vittu: @nerana112: Właśnie ten polski boli najbardziej. Wydaję mi się, że zwroty są często dość specyficzne i techniczne przez co mało zrozumiałe, a jak sensowanie grać w tak rozbudowaną grę bez rozumienia co się dzieje? Szkoda, że zrezygnowali z naszego języka.
  • Odpowiedz