Wpis z mikrobloga

Po raz szósty startujemy z zabawą w której do wygrania jest Jenga! Tak moi drodzy, to już pół roku odkąd bawimy się w Liczbach Miesiąca. Dla osób niezorientowanych - Liczby Miesiąca to cykl, w którym typujemy jak potoczą się wydarzenia nadchodzącego miesiąca. Można więc powiedzieć, że jest to zabawa w której trzeba mieć trochę szczęścia, trochę wiedzy, a i umiejętność podejmowania ryzyka czasem się przydaje.

Zasady zabawy są banalne:
1. Plusujemy ten wpis!
2. Typujemy wydarzenia pod tym adresem: http://szaloneliczby.pl/luty-2016/
3. W polu imię/nick wpisujemy słowo: WYKOP

I to wszystko. Osoba, która zgarnie najwięcej punktów wygrywa główną nagrodę. W przypadku remisu decyduje kolejność zgłoszeń. Oprócz tego wszyscy uczestnicy dostaną na początku marca wyniki z ogólnymi statystykami i podsumowaniem, dzięki czemu które lutowe wydarzenia były dla nas zaskoczeniem.

Jeśli macie w sobie żyłkę ryzykanta i obserwujecie profil @SzaloneLiczby to możecie klocki Jengi zamienić na tajemniczą nagrodę. Już raz taki przypadek mieliśmy, więc może czas na drugą taką osobę? ;) Ogólnie zachęcam Was do obserwowania, bo ostatnio coś tagi nie działają i wiele osób przegapiło styczniową edycję. Mam nadzieję, że tym razem Wykop zadziała prawidłowo :)

Szczególnie chciałbym zaprosić do zabawy miłośników m.in. #arsenal #fcbarcelona #realmadryt #atletico #bayern #bayernmonachium #lewandowski oraz #film i #oscary bo to właśnie z tych dziedzin mam przygotowane przynajmniej jedno pytanie :)

Powodzenia!

#szaloneliczby #konkurs #rozdajo #gryplanszowe #grybezpradu
SzaloneLiczby - Po raz szósty startujemy z zabawą w której do wygrania jest Jenga! Ta...

źródło: comment_uVR7QKCNFrjkEa48TsRcHP6Fq3lO5YnO.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@roszek: No to mam już kolejne potwierdzenie, że coś tagi nie działają prawidłowo i znowu część osób przegapi kolejną edycję... Pozostaje mieć nadzieję, że w Nowym Wykopie wszystko będzie działać prawidłowo ;)

@wykop - jak możecie to sprawdźcie ten problem, bo po raz kolejny tag #szaloneliczby (a może i inne też) nie działa...
  • Odpowiedz