Wpis z mikrobloga

Brodate mirki, czy ma ktoś z was trymer z wbudowanym odkurzaczem? Ot, choćby coś takiego, jak REMINGTON MB6550 VACUUM ? Faktycznie pomaga, czy po goleniu umywalka jest tak czy tak w kłakach?
Mój obecny trymer już domaga się emerytury, czas pomyśleć o nowym, rozglądam się więc po nowinkach technicznych, może coś polecicie tak przy okazji?

#modameska #broda
  • 12
@BigSW: Tak jak napisałem wyżej... to nie działa tak jak powinno. W teorii spoko, natomiast jak już zaczniesz używać to tak jakbyś jechał zwykłym trymerem i syfisz dookoła. Zresztą prawie od razu przesiadłem się na trymer wbudowany do maszynki elektrycznej. Dziś wiem, że ten z odkurzaczem to był niepotrzebny zakup.
@Jarek_P: tak, dokładnie ten. A i jeszcze ta szczelina przez którą się obcięte wąsiska miały miały zasysać do pojemniczka też
@BigSW: zwyklego Philipsa z trzema glowicami. ma odchylany trymer bez regulacji. modelu nie podam, bo nie ma tabliczki, a pudlo wywalilem. ale to zwykly budzetowy model kupiony ze 4 lata temu. jak chcesz to wrzuce Ci zdjecie.
@BigSW: cumplu, sam zadecyduj. ja kupilem i trymer z vacuum i maszynke z trymerem. vacuum wywalilem, bo mi nie dzialalo tak jak to opisywali. ale ide o zaklad, ze znajdzie sie kilku zapalencow, co beda produkt zachwalac.
@Jarek_P: Osobiście mam Philipsa QT4050, Wahla i jeszcze jednego starego Philipsa. Moim zdaniem odkurzacz robi robotę. Włosów na umywalce jest ponad połowę mniej niż przy strzyzeniu klasycznym trymerem. Im dłuższą ma się brodę, tym bardziej się to docenia :-)
@ljanik7: Jeszcze nie.
Trymer z odkurzaczem kusi, jeśli nawet odciąga z 50% kłaków, to jest to zawsze 50% mniej sprzątania, z drugiej strony jednak... na ceneo, opineo i tym podobnych przeważają opinie, że g...no to daje, sprawdza się jedynie przy krótkich, często golonych włoskach, im dłuższe/sztywniejsze zaś, tym dalej strzelają. A ponieważ te wynalazki mocno jednak podnoszą cenę trymera, zastanawiam się, czy warto, czy nie lepiej za tą cenę kupić jakiś