Wpis z mikrobloga

I po Wykopparty( ͡º ͜ʖ͡º) - Kremówkowice się nie zmieniły, powrót z Poznania do Wadowic zajął mi łącznie 7h. I w końcu w miarę trzeźwy, aczkolwiek zmęczony jak mały Jasiu po komunii powróciłem na ojczyzny łono.

Ogółem wyjazd cały, począwszy od podróży z Śląską Ekipą z połączonymi siłami ludzi z Krakowa, poprzez Piwo z Poznaniakami w dosyć klimatycznym miejscu aż kończąc na wisience na torcie rogalowym, jaką była sama impreza Wykopu - jedno z lepszych doświadczeń i czasu w moim życiu!

Poza niedziałającym ogrzewaniem w hostelu, brakiem karaoke oraz podludźmi, którzy o 21:38 próbowali zaintonować barkę na środku densfloru, to 10/10 cały wyjazd.

Z tego miejca chciałem podziękować wszystkim Mirkom, których miałem okazję poznać na samej imprezie oraz piwie czy śniadaniu, nie ze wszystkimi udało się mi pogadać oraz zapamiętać nicki, ale przede wszystkim tutaj parę słów chciałem skierować, bo nie było za bardzo czasu na żywo, więc:


@gorush - kapitalny Mirek, mega polecam tego allegrowicza, świetnie ogarnął całą naszą Ekipę i to głównie On jest winny całemu temu przedsięwzięciu jakim był nasz przyjazd

@Stopa_Stefana - no śmieszek poza kontrolo największy z największych!

@KredaFreda - najprawilniejszy Janusz jakiego miałem okazję poznać w życiu. Król jest tylko jeden, ale ten jest ponad nim #pdk

@Jormungand - dobry człowiek, oaza spokoju!

@Idol89 - człowiek maszyna, pół człowiek-pół litra i kontrolny kielonek - niezniszczlany.
Zimniok...Bulwa. @pyrazlasu - ważne, że portfel się znalazł! Prawilna Pyrka z Pyrlandii( )

@QBA__ - człowiek stalker, aż strach się bać.

@wielka_glowwa - klucznik pokoju Miętowego, człowiek-bimbrownik, kapitalna Przepalanka!

@DzikiSzpak - zakładaj tego snapa i wiadomy tag! ( ͡ ͜ʖ ͡)

@TiIa oraz @dogi - świat jest tak mały, świetna sprawa spotkać się z osobami z którymi normalnie dzieli mnie 12km i
widzimy się pierwszy raz w życiu na drugim końcu Polski!

@alyaoo - świetna przewodniczka po Poznaniu, dzięki za wszystko i wycieczkę po Browarze!

@gorzka - najpiękniejszy uśmiech Mirko! (ʘʘ)

@Roben_PL - kiedyś się nam uda pójść jak tak proponowałeś do tego klubu gogo #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@diagnoza, @mpower oraz @Qrape - wielkie dzięki za ciepłe przyjęcie naszej Ekipy oraz zabranie Do Dziadka - najlepszy obiad w życiu! Do zobaczenia na Piwie w Poznaniu! Wuchta, teeeeej!

@berserka - w końcu się zobaczyliśmy! Dzięki za dzikie densy! :D

@MasterSoundBlaster -no elo Atencyjny Menelu! Koszulką pozamiatałeś, jako osoba, która przecięła zakład - wygrałeś!( ͡ ͜ʖ ͡)

@ Obciągacz...@naganiaczherculesa: No elu, Cumplu z przejścia dla pieszych, ładnie, że przeprosiłeś @pdk

@lifeontheline - dzięki za nocleg, ogółem mega polecam tego Pana jak i jego Cinamon Hostel! Tylko zróbcie coś z tymi grzejnikami... :P

@Johnny__ - mega fajnie było Cię poznać i mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia, Cumplu!( )

@wykopowa_Ona oraz @mateolinho - kapitalne ciastka oraz ogółem i najprościej jak umiem i szczerze - mega miło było Was znów zobaczyć! :)

@nocna_furia - Ty już wiesz... :) :).

Jeżeli kogoś pominąłem, to przepraszam najmocniej - nie jestem w stanie spamiętać wszystkich nicków oraz powiązać ewentualnych zapamiętanych buziów do nicków! :P Mam nadzieję, że w wołaniu po nickach się nie walnąłem i nic nie pomieszałem... A jeżeli pomieszałem, to przepraszam!

Jesteście kapitalni i cieszę się, że jestem tu gdzie jestem i mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkania. :)

Do rychłego zobaczenia! :)
#takbylo #oswiadczenie #wykopparty10 #truestory



  • 36
  • Odpowiedz