Wpis z mikrobloga

#rozdajo #csgo

Cześć Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam dla Was rozdajo. Do wygrania skin P2000 StatTrak | Pistolero o jakości "Lekko używana". Wartość skina na tą chwilę według steam to 3,88 ojro.

Warunki są następujące :
1) Plusujecie ten wpis
2) Zostawiacie lajka na fanpage https://www.facebook.com/fvckrandoms/

Losowanie odbędzie się w poniedziałek (25.01.2016) o godzinie 23:59 za pomocą mirkorandom. Jestem świadom tego, że nie każdy ma FB i nie każdy będzie chciał to zrobić, ale przyjmuje, że jak 1/3 z plusujących to zrobi to będę zadowolony (łatwo zauważę zmianę). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fan page tyczy się amatorskiej drużyny CS:GO o rangach między kałach 1 a supreme. Gramy dla zabawy, nagrywamy najlepsze i najśmieszniejsze momenty oraz nasze porażki. Chcemy trafić do szerszej publiczności, która również jak my dostaje raka od randomów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zapraszamy oczywiście do wspólnej gry, możemy również zagrać amatorską klanówkę.
Stylo - #rozdajo #csgo

Cześć Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam dla Was rozdajo. Do wygrania...

źródło: comment_2vXQdHSOpMtyPBiP0oKsbWBoJKwytDoy.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stylo: w sumie 2. warunek można olać, bo niby jak to zweryfikujesz? ;>
btw. wrzucaj filmiki na mirko a nie na fb :) Mirko >>>> FB
  • Odpowiedz
@Stylo: elita już nie aktualna od chyba 2 lat, ale poziom dalej wyższy jak na FB :) Zwiążcie się raczej ze społecznością mirko jak FB. Mirków jest mało, są "elitą" i będą bardziej chętni na pogranie z wami jak jakieś randomy z FB. Taka moja tylko opinia, ale róbcie co uważacie za dobre dla was :)
  • Odpowiedz
@Cin: Dzięki za uwagi. Ruszymy z tematem mirko i również tutaj będziemy się pokazywać. Cały pomysł wpadł nam do głowy w piątek, także wszystko jest do zrobienia. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Stylo: spoko. Powodzenia, fajnie że bawicie się grą a nie bierzecie jej śmiertelnie na poważnie :) życzę dalszych awansów i sukcesów xD
  • Odpowiedz