Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi rekordami w przysiadzie? Rekord RAW to Ray Williams i bodaj 422kg I to powinien być najważniejsi rekord. Ale sa tez rekordy 480-490kg i tu wiadomo sa one w sprzęcie ale znalazłem tez filmiki gości w sprzęcie robiących 550-570kg co jest jakimś #!$%@? kosmosem ale oni nawet nie odchodzą ze sztangą ze stojaków tylko jest im podawana i robią tylko przysiad. Orientuje się ktos w tej kwestii??
#silownia
  • 9
@Ustrojstwo: No w trójbojowych schodzisz minimalnie poniżej kąta 90 stopni wiec tutaj 2cm niżej i nie ma się o co czepiać.
Na pewno to nie jest pól przysiad
Mnie rozwala to że tam jest blisko 600kg...Nie wyobrażam sobie trzymać choćby przez sekundę tyle na plecach a co dopiero zrobić jakikolwiek ruch :)
@HT-Ron:

Akurat porównywanie Malanicheva i Khudayarova do Christensena nie za bardzo ma sens, bo dwaj pierwsi startują w w 'lidze' (nie wiem jak przetłumaczyć sensownie divison) raw with wraps i w zawodach, w których nie ma badań na doping.

Christensen startuje w zawodach IPF (czyli badania są) i w 'lidze' ze 'sprzętem' single-ply.

@KyloRen
Organizacji jest całe mnóstwo, więc i zamieszania jest mnóstwo, na dodatek dużo jest też samych 'lig': raw,