Wpis z mikrobloga

Cofamy się na chwilę do 17. stycznia 2016 roku, kiedy to miejsce miał trochę #!$%@? daily challenge w Spelunky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam obejrzeć każdemu kto grał kiedyś w Spelunky, bo raczej nie ma zamuły. Tym co nie grali też polecam, bo może przekonają się do tej genialnej gry :D Jest przeceniona bardzo mocno co każdą wyprzedaż na #steam, więc polecam się zaczaić, kosztuje wtedy gdzieś w okolicach 10 złota. Ja kupiłem za niewiele drożej kilka lat temu no i zostałem na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardowo wołam jedynych graczy Spelunek na Wykopie czyli @wirogez i @Mrboo :D

#spelunky #spelunkydaily #gry
-PPP- - Cofamy się na chwilę do 17. stycznia 2016 roku, kiedy to miejsce miał trochę ...
  • 4
@-PPP-: Mnie rozwaliła ta akcja z pająkiem w 6:30 xD. Wyjść z czegoś takiego, bez utraty życia :D
Ogromnie szybko grasz, ciekawie się to ogląda :D Wincyj!

W ogóle nie wiem czy zauważyliście, ale tag spelunky obserwuje jedna osoba więcej :D:D Rośniemy w siłę :)
Ogromnie szybko grasz, ciekawie się to ogląda :D Wincyj!


@wirogez: Dzięki :D Spoko, mogę wrzucać, na razie sesję mam to mało czasu, ale postaram się coś zuploadować jeszcze niedługo!

W ogóle nie wiem czy zauważyliście, ale tag spelunky obserwuje jedna osoba więcej :D:D Rośniemy w siłę :)


@wirogez: wow najs xD