Wpis z mikrobloga

@-PPP- @Mrboo: Witam, obejrzę wieczorem. Swoje daily zrobiłem ok. 2.00 w nocy, nie lubię podglądać innych, bo później nie ma takiej frajdy :D Miałem coś ok. 200 tys., niestety zabił mnie olmek, z którym bez bomb jeszcze mam trochę problemów. Jeszcze tak słabego black marketu nie widziałem :D

Cały czas próbuję zdobyć osiągnięcie speedlunky, wczoraj byłem ogromnie blisko, ale oberwałem wężem, czy tam nietoperzem i wpadłem z olmekiem do lawy. Myślałem,
@Ettercap: Dziękuję :D

@wirogez: To samo daily grałeś i do Olmeca doszedłeś? Najs. Musiałeś zagrać gdzieś chwilę po mnie swoją drogą, bo mam pierwsze miejsce z dużo mniejszym wynikiem :P

Ale 200k na Olmecu to coś podejrzanie mało, na pewno wyciągasz z poziomów ile się da?

A w osiągnięcia się nie bawię, nawet nie wiem jakie są :D W ogóle gram mocno casualowo, ale przegrałem w to już tyle godzin
@wirogez: To normalne że prawie nigdy się nie wygrywa :D Gdybym miał grać po to żeby pokonywać Olmeca za każdym razem to chyba bym oszalał.

Mam (jak widać na filmie) obecnie 999 śmierci. Rozgrywek to pewnie z 1015, może mniej :)
@wirogez: Heh. Może masz starego kompa? Spróbuj jeszcze nagrać OBSem: https://obsproject.com/

No ja sobie tak ustawienia dobrałem że np. ten film z tego wpisu zajmuje prawie równy gigabajt. Mógłbym chyba trochę zmniejszyć ustawienia bez znaczącej utraty jakości, bo dobierałem je pod GTA V, gdzie dzieje się trochę więcej niż w Spelunkach :P Czyli bitrate mógłbym spokojnie zmniejszyć raczej.
Ty nagrywasz właśnie OBSem? Czy ze steam bezpośrednio?


@wirogez: OBSem :) Steam ma funkcję nagrywania filmów? Jest streaming po LANie, ale że nagrywanie?

Ja nagrywam OBSem, który korzysta z kolei z QuickSync, czyli sterowników do grafiki Intelowskiej. No ale niestety ta opcja jest dopiero od bodajże trzeciej generacji Core i3/i5/i7.

Mobilny i5 pierwszej generacji i brak dedykowanej grafiki faktycznie brzmi niezbyt obiecująco :)

Myślałem, żeby kupić sobie taką przystawkę, co do
@-PPP-: Kurcze, steam faktycznie nie ma możliwości nagrywania, pamiętam, że kiedyś wyskoczyło mi okienko "twój komputer jest zbyt słaby, by nagrywać filmy" i to mnie zmyliło :P

Haha, prawda, no, może bym się pokusił o nagranie walkthrough Gothica 1 i 2 i Morrowinda z komentarzem :D