Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim laptopem, a raczej systemem. Czasem po włączeniu dzieją się rzeczy niestworzone, np. zamiast powitalnego napisu LENOVO matryca jakby miga z częstotliwością 1s, miga ale bez podświetlenia matrycy, czyli w zasadzie, ciężko to zobaczyć w ciemniejszym pomieszczeniu. Po uruchomieniu systemu przestaje migać, ale matryca wciąż jest jakby wyłączona. Podłączam zewnętrzny monitor i wchodzę w ustawienia wyświetlania, włączam matrycę laptopa i wszystko wraca do normy. Tak nie dzieje się za każdym razem, czasem włącza się normalnie.
Druga sprawa, to przydarzyło się dzisiaj, robiłem coś na laptopie aż pojawił się black screen (matryca nie była wyłączona), po podłączeniu zewnętrznego monitora dokładnie to samo, black screen.

Domyślam się, że to problem ze sterownikami, być może z samym systemem. Co o tym myślicie? Pobieram już nowy system i prawdopodobnie będę instalować, ale wolał bym tego uniknąć i znaleźć jakieś rozwiązanie.

#informatyka #komputery #laptopy #lenovo #windows #windows10
Pobierz wykoszonytrawnik - Mam problem z moim laptopem, a raczej systemem. Czasem po włączeni...
źródło: comment_7TgH3Vu2POQrKEPqyeB2thHvity6VVW0.jpg
  • 1