Wpis z mikrobloga

Ostatnio sprzedawałem Bagneta na allegro, ale jako że minimalna 450 to nie została osiągnięta (lol, wartość 670 na rynku) to wymieniłem na 3 tańsze i sprzedaję. Może ktoś się skusi? Na prawdę tanio wychodzi, wartość rynkowa na złotówki 205, macie za 160 na kup teraz. Wydaje mi się że w miarę warto. Nawet jakbyście chcieli kupić punkty na CSGODouble to kupcie ode mnie kosę, za 160zł macie 51k punktów ;> 1000 punktów za ~3.2 zł. Sprzedaje też Huntsmana ale jest na licytacji, jutro się kończy, aktualnie 161zł, ceny minimalnej nie ma. Wiem, mam 0 opinii. Ostatnio specjalnie sprzedałem 4 klucze żeby dostać chociaż jedną, oczywiście ja dałem kupującemu (opinię) on mi nie... ehh. W każdym razie wymieniałem sie na wykopie wiele razy, myślę że może ktoś "zaryzykuje" i kupi ode mnie coś w końcu.. potrzebuje hajsu a od 3 dni nie mogę nic sprzedać. Jak mi się nie uda flipów sprzedać to je wystawie na jakimś koncie z 1000 opinii i tak czy siak pójdzie ale wtedy za 180zł ( ) #sorryzaspam #alepotrzebujehajsu #sprzedamtanio #csgo
  • 25
@Areooo51 3x Flip Knife | Scorched | FT (wartość 46euro = ~205zł, mam 3x 160 KT). 1x Huntsman | Urban Masked | FT (wartość 58 euro = ~260 zł, na licytacji bez minimalnej, jutro się kończy, aktualnie 161zł)
@DunkLord: Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś kto nawet nie potrafi napisać 2 znaków "8?" bez XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Kto niby sprzedaje za 7zł i czemu nie robi tego na allegro? Schodziłoby 200 na godzinę.
@diamentoni: Na allegro klucz nawet za 8zł ciężko kupić. Ostatnio wystawiłem 4 po 7.99 i były najtańsze. Teoretycznie klucz 2.35 euro, więc 20x 2.35 to 47 euro, chociaż fakt że wystarczy dać 85-90% ceny w kluczach zwykle. Zresztą w aukcji na allegro tak nigdzie nie napisałem.
@zapoznalem Spoko, wcześniej nie widziałem poniżej 8zł, dzięki za info, przynajmniej napisałeś to w "normalnym tonie" i bez żadnego oburzenia czy tam "XDDDDDDDDDD LOL ALE