Wpis z mikrobloga

@bear2112: Dałem rade na smurfie spaść w 1,5 miesiąca do g1 z mg3 więc spaść z globala to kwestia czasu chociaż jak tero gram (po zabawach na randomach) mogę śmiało powiedzieć że gram na poziomie g2. Może za miesiesiąc regularnej gry skoczę chociaż do szeryfka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bear2112: Nie wiem, ale nie rozumiem tego bólu dupy o rangi, przecież w tym chodzi o to żeby grać z ludźmi na podobnym poziomie, a teraz jest to bardziej prawdopodobne niż wcześniej.
@paragrafik: wiem ;) ale z jego punktu widzenia byl zajebisty chcial z kazdym 1vs 1 wyskoczycXD wstawil nawet jakis filmik ze swoich akcji, jak bym widzial jakiegos slabego DMG( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bear2112: Coś mi się nie chce wierzyć, że ktoś kto ma 5k godzin dalej spina się o rangę. Ja jak miałem 1000 to zrozumiałem, że to tylko głupi obrazek przy nicku i lepiej grać dla funu.
@bear2112: przez 3 tygodnie z GE spadłem do AK w laurach. Chcieliśmy spaść jeszcze niżej ale juz po 9 przegranych meczach z rzedu nikomu ranga nie spadała wiec odpuściliśmy. Nudne to w #!$%@? ze względu na ten system antyderankowy... A globala miałem przy 500h w csgo. Zeby spaść trzeba sie strasznie namęczyć. A jak ktos ma 5k godzin to na moje jest gownem i to była jego ranga ( ͡°