Wpis z mikrobloga

Szukam mieszkania do wynajęcie głównie na gumtree i olx. #!$%@? można dostać bo napisane że 1700 a jak się wejdzie w ogłoszenie to 1700 + 400 czynszu + 100000 za #!$%@? muje dzikie węże do tego media i wszystko razem wychodzi sto miliardów.

Więc się zdenerwowałem bo mam czas do pierwszego lutego żeby ogarnąć kwadrat, dałem ogłoszenie że szukam mieszkania na terenie całego krk, do tylu i tylu metrów, do ceny X.. W pierwszy dzień się nikt nie odezwał, w drugi też nie... Aż tu wczoraj 4 oferty, dzisiaj 2... Mieszkania w #!$%@? lepsze od tych co się ogłaszają w tym przedziale cenowym i ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. #protip #mieszkanie #wynajem
  • 8
  • Odpowiedz
@ilemogejeszczezniesc: po prostu wrzuciłeś na olx ogłoszenie, ze szukasz? Jak na grupach o wynajmie widziałam posty typu "szukam kawalerki w dzielnicy x" i odpowiedzi typu "mam pokój dwuosobowy w dzielnicy 10km od x" to aż mam ochotę odpisać "NIE #!$%@?, ON SZUKA CZEGOŚ SAMODZIELNEGO ZEBY NIE MIESZKAĆ ZE #!$%@?, KTÓRE NAWET NIE POTRAFIĄ PRZECZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM DWÓCH LINIJEK TEKSTU"
:S
  • Odpowiedz
@ilemogejeszczezniesc: jeszcze moge zrozumiec odstepne plus oplaty. ale nie #!$%@? tam zawsze jest odstepne + ok$$$ za wode+ ok$$$ za smieci etc. liczysz wychodzi np ok 2200. potem miesiac mija i sie okazuje ze jednak nie plus minus 2200 tylko 2500+
  • Odpowiedz