Wpis z mikrobloga

Mój #macbook mid 2009 padł ;( A taki piękny był, hamerykański ;( #pdk

Po prostu w trakcie pracy sie wyłączył, po włączeniu nie bootuje, albo pusty ekran, albo japko i nic, albo przekreślone kółko albo folder ze znakiem zapytania. do wyboru. Nic nie pomaga, nie da się zbootować z czegoś innego, nie mogę zbootować safeboota, nie mogę zbootować instalki yosemite z USB. Żeby było zabawniej to po xx restartach nagle... się uruchomił, dał mi nadzieję, podziałał poprawnie 10 minut i znowu padł. I teraz już koniec. Ładnie przetrzymał od 2009 a katowałem go hardkorowo, po 40 dni uptime średnio, mimo wszystko żal, chciałem go jeszcze do oporu używać.
--
A teraz pożyczyłem #acer z #windows od różowego paska żeby coś podziałać i to jest DRAMAT. Powinni tego zabronić. #!$%@?łem się strasznie próbując jakoś porobić środowisko do pracy, konsole, ssh... fonty rozmyte, głowa boli, ciągle uruchamiam skrótami jakieś #!$%@?, scroll w drugą stronę, touchpad to jakiś żart a nie touchpad... szkoda gadać, dla podludzi ;)

#gorzkiezale #boldupy #apple #osx #laptopy
Pobierz
źródło: comment_gFxI7XYTmDYPoEY9FcWIqRcjp7trfAdw.jpg
  • 18
@LudzikIT: szkoda mi kasy na razie bo mam inne ważne wydatki teraz a jednak większośc czasu jestem w biurze (gdzie mam duże osx), a w domu to już mało lapa otwieram odkąd na świecie jest moja córka ;) Zobaczymy ile na tym windowskie wystrzymam zanim mnie #!$%@? strzeli na amen ;)
@normanos: jak jesteś z wawy to odezwij się na PW. Mam namiar na serwis co nie raz ratował mi dupę, czy to przez zalanie MBP czerwonym winem, czy to jak mi sekcja zasilania padła lub grafika. Nie zdzierają kasy, a potrafią naprawić.