Wpis z mikrobloga

Mam problem:
Mianowicie miałem tego tokena autoryzującego na tel, jednak musiałem usunąć i jeszcze raz zainstalować appke steama, bo miałem problemy z logowaniem i teraz nie wyświetlaja mi się te hasła. Wie ktoś jak to ogarną, żebym znowu mi się te hasła pokazywały w apce?
#csgo
  • 12
@Patey: musisz usunąć token i włączyć jeszcze raz. potrzebujesz tego kodu który steam KAZAŁ ci zapisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HaPPe no własnie sęk w tym, ze go nie zapisałem (tak wiem, ze jestem retardem) i teraz nawet tego tokena nie moge usunać xD. Wiesz może jak go moge sobie załatwic? :P
@Patey: to można zdjąć za pomocą numeru telefonu (sms) tylko musisz poszukać głębiej bo ja zawsze zapominam gdzie to jest i tocudem znajduje
@HaPPe działa, więlkie dzięki. Jak chcesz to zarzuć trade linka to Ci później wyśle jakis kluczyk czy coś, tylko nie jestem pewien czy nie bede miał tego bana na 7 dni na trade'y.
@Patey: jak wyślesz kluczyk to fajnie, na csgodouble sobie wrzucę, skrypt na podwajanie 1 coinsa odpale, może ci go kiedyś oddam ( ͡° ͜ʖ ͡°)