Wpis z mikrobloga

@seeksoul: @minusuj plusował niejeden mój wpis. zastanawiałem się czy to dobrze, czy źle i może jak ktoś zobaczy pod wpisem

+minusuj

to będzie minusował... no ale na mirko nie ma minusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seeksoul: @Celinka95: Oj dzieci dzieci ... To za pewne nikt z was nie pamięta @fanzonun -a ... Wyobraźcie sobię, że był szybszy niż @shido więcej robił niż @Cronox a tego @ninetyeight to zjadł by na śniadanie.
Po dodaniu wykopu w mgnieniu oka wypisywał w komentarzu 10-20 duplikatów z linkami
Legenda mówi :

Nawet jeżeli przy dodawaniu czegoś na Wykop, sprawdziłeś 15 razy wyszukiwarką, czy
  • Odpowiedz
@herejon: Jeszcze fanzonuna pamiętam (a przynajmniej kojarzę kim był), to on stawiał poprzeczkę najwyżej. Potem to już tylko naśladowcy. Z tym, że legendą mirko nie jest, bo należy do przedmirkowej prehistorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@herejon: raz sam coś dodałem, a w 2 min od fanzonun dostałem wykaz 10 duplikatów :(. To jest legenda wypoku a nie popierdółki plusujące wszystko lub obserwujące.
  • Odpowiedz
#legendymirko


@Celinka95: O #!$%@? xDDDDDDDDDDD

- Słuchaj Anon, ta stronka, na której się udzielasz - macie tam jakichś legendarnych userów, może ktoś sławny albo wyróżniający się wiedzą?
- Kurde różowy pasku kogo my nie mamy xD Jest taki jeden co plusuje wszystkie wpisy jak leci, szanuje motzno go xD Drugi taki jest co #!$%@? na prawo i lewo bez ładu i składu i tak pod każdym wpisem rozumisz. No i jest jeszcze taki trzeci, co to każdego obserwuje,
  • Odpowiedz