Wpis z mikrobloga

@Anelis: w sumie to mam beke z takich ludzi jak Ty, nosicie te maski dlatego, że mówio w mediach 'hurr durr smog w Krakowie' a żaden inteligent nie sprawdza pomiarów. I tak na przykład piękny wietrzny dzień, powietrze lepsze niż na Syberii, 5x ponizej normy i widzę dwóch debili w maskach na rowerach. Jeśli maskę nosisz tylko przy rzeczywiście przekroczony normach to OK i cofam co napisalem.


@Wilier:
  • Odpowiedz
@Anelis: fajne, nawet bardzo, ale gdy przeczytałem cenę.. Masakra.


@FrankUnderwood: no masakra, ale co poradzić? Buty do biegania kosztują parę stów i starczą na sezon, maska jednak sporo daje i wystarczy na dłuuugo.
  • Odpowiedz
@enron: Nie udusisz się. Przecież ludzie pracują w tych maskach cały czas i to nie przy biurkach ale w kopalniach.


@Sherrax: przy stałym bpm rzędu 150-170? Bo cardio to trochę inny rodzaj wysiłku niż choćby praca w kopalni...
  • Odpowiedz
@enron: a to nie jest tak ze co jakis czas trzeba wymienić jakiś filtr /maskę?


@FrankUnderwood: maskę - raczej nie. Filtr według instrukcji po mniej więcej 70h - w moim przypadku to wystarcza na mniej więcej jeden sezon grzewczy, zwłaszcza że nie zawsze jest smog. Nowe filtry to 20GBP za parę.
  • Odpowiedz
@Wilier: Ja zawsze sprawdzam i dobija mnie jak widzę, że powietrze super, a te głupki jeszcze się duszą w tych maskach, bo w Krakowie to przecież smog cały czas jest....
  • Odpowiedz