Wpis z mikrobloga

prawdopodobnie zlapalem wenere 5 tygodni temu. a akurat poznalem nowa, bardzo fajna dziewczyne. juz po tej calej akcji, gdzie moglem sie zarazic. robilem sobie badanie wyszedl wynik "słabo pozytywnie", choć 10% tych badań daje wynik fałszywie pozytywny spowodowany innymi chorobami np boleriozą. w poniedziałek kolejne badanie, inne, ale na tą samą chorobę. najgorsze to, że to się z miesiąc leczy i nie mogę się nawet całować xD s--s można odwlekać przez taki czas, z resztą niewiadomo czy ona by chciała, czy by nie było dla niej za szybko. ale jak ją utrzymam przy sobie nie mogąc się nawet całować xD beka ze mnie. na razie jej powiedziałem, że mam infekcję gardła. jak wyjdzie, że mam plusa i będę musiał to leczyć tyle czasu to będę musiał jej powiedzieć i mnie pewnie zostawi. smutno.
mirki co robic? sciemniac? powiedziec, ze jednak to nie ma sensu i za miesiac wrocic, znowu probowac xD?
#podryw #s--s #zwiazki
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chanequa: o rzeżączkę i chlamydię mogę nie prosić, bo to się łatwo i szybko leczy. z resztą rzeżączka u 90% facetów objawowa jest, więc bym się kapnął w razie co. ale hiv i kiłę poproszę, ale może dopiero wtedy, gdyby było faktyczna możliwość zarażenia typu s--s bez p----------y lub s--s oralny. no i przed faktem nie po xD
  • Odpowiedz