Wpis z mikrobloga

@danoxyea: a to PiS nie nawoływał to interwencji w sprawie wyborów samorządowych 2 lata temu? Jak to jest, że 2 dni temu Morawiecki zachwalał jak to w Polsce jest dobrze, a dzisiaj Szydło mówi o głodujących dzieciach?
  • Odpowiedz
@Nuker: ale przecież jeszcze kilka dni temu wszyscy z PiS mówili, że jest super. Z pewnością ludziom będzie się żyło lepiej jak zabierze się im jeszcze więcej w podatkach, żeby rozdać nielicznym po 500 PLN. Karaniem za pracę i wynagradzaniem za samo posiadanie dzieci na pewno zbuduje się dobrobyt.
  • Odpowiedz
@letitbe: że gospodarka jest stabilna mówili, wzrost jest stabilny ale co z tego skoro mnóstwo osób żyje w biedzie i ucieka z kraju za lepszym życiem?
  • Odpowiedz
@Nuker: ja rozumiem, że Polska nie jest krajem mlekiem i miodem płynącym, ale mówienie na forum europejskim o głodujących dzieciach (nikt mi nie wmówi, że jest to jakiś ogromny problem, w sytuacji gdy większość polsich dzieci posiada telefon komórkowy i inne zbędne dobra) utrwala w europejczykach przekonanie, że jesteśmy krajem na poziomie państw afrykańskich.
  • Odpowiedz
@letitbe: Wychodzi na to że wszyscy politycy to nowa targowica, w niemczech i szwecji panuje szariat, w polsce są miliony głodujących dzieci i emerytów a to wszystko co widzimy wokół nas to tylko przykrywka
  • Odpowiedz
@letitbe:

a to PiS nie nawoływał to interwencji w sprawie wyborów samorządowych 2 lata temu?


Porównujesz te dwie sytuacje? Legalnie wybrany demokratyczny rząd, ws. wynik PSLu z dupy i masa nieprawidłowości?
  • Odpowiedz
@letitbe:

TK


Zrobili to, co mieli prawo zrobić - to że Polskie prawo na to pozwala, to jest jedna kwestia, natomiast PiS z TK nie zrobił nic, na co prawo nie
  • Odpowiedz
@PrzywodcaFormacjiSow @Generalnie @maczeta_krakow: no i ja widzę, że kto chce pracować, to pracuje, a kto nie to woła jak to źle w tym kraju. I tylko mi nie mówcie o jakiś znajomościach czy coś w tym stylu, bo większość moich znajomych pracuje w sektorze prywatnym i zarabiają w większości nieźle. Ale to trzeba #!$%@?ć np na budowie, albo skończyć przydatny kierunek, a nie siedzieć na fejsie ze statusem
  • Odpowiedz