Wpis z mikrobloga

@feniks2003: dochodzą mnie różne głosy, że współpracujący z uberem, posiadający po kilka aut są traktowani na innych warunkach np. ich auta są preferowane w momencie zamówienia przez klienta + dostają jak widać pierwsi info
jeżeli tak jest to uber = beniz

@LiberalnyLibertarianin: da się jeździć za takie stawki pod warunkiem, że ma się 2-3 kursy na godzinę - przynajmniej takie głosy się pojawiały od samych uberków, że lepiej
  • Odpowiedz
@lovalu: Cieżko mi teraz powiedzieć jak jest z zamawianiem, bo mam konto zablokowane, ale jak jeździłem to raczej miałem prywatne osoby niż wynajęte auta. Z wynajętych może kilka kursów.

Ciekawe czy tak samo się będzie opłacało jak gość wywiezie Ubera z centrum Warszawy do Legionowa, za jakieś 36zł i będzie musiał wrócić.
  • Odpowiedz
@feniks2003: a to nie jest tak, że jak zamówię taki przejazd jako klient to zapłacę podaną stawkę, a kierowca dostanie normalną? Inaczej trochę to dla was sensu nie ma.
  • Odpowiedz
@Wapniak: A jaki byłby sens dla Ubera wprowadzać taką usługę? Niekończące się dopłaty? To się nie dodaje :P

Dopóki nie poznamy szczegółów, to ciężko cokolwiek stwierdzić. Jak już wspominałem, mam nadzieję, że to będzie działać jak uberPOOL, bo innego sensu nie widza, szczególnie, że usługa ma być dostępna w najgorętsze noce, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
  • Odpowiedz
@feniks2003: @lovalu: @EddyPL: @Nie_chcem_ale_muszem: @LiberalnyLibertarianin: @panjan1111: @gali20: @Wapniak:
Dobra rozejść sie. Napisałem do nich a o to odp:
Dzień dobry Panie Macieju,
dziękuję za wiadomość.
Uprzejmie informuję, że jest to usługa skierowana do kierowców posiadających pojazd z 2005 roku, którzy nie mogą już wykonywać przejazdów w ramach UberPOP.
UberNITE działa jedynie w piątkowe i sobotnie noce w godzinach 20:00
  • Odpowiedz