Wpis z mikrobloga

A mi nadal nikt nie wyjaśnił, po co na wpół roznegliżowane laski na imprezie sportowej. Na takie mecze może chodzą też dzieci i kobiety, które nie mają ochoty tego oglądać. Rozumiem, że faceci też by nie mieli nic przeciwko, gdyby cheerleaderki zastąpili faceci w bokserkach kręcący tyłkami.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: nie jest przypadkiem tak, ze dziewczyny tez sie chca pokazac przy okazji roznych imprez? jak sie pokazywac to jak najlepiej - usmiechniete, tanczace lub wykonujace akrobacje, do tego mniej ubrane. gdyby nie chcialy tego robic, to przeciez nikt ich nie zmusza do tego. sport, ktory gromadzi rzesze mezczyzn to idealny moment, zeby zaprezentowac kobiece wdzieki i kocie ruchy. ;) mezczyzni w bokserkach tanczacy przed w wiekszosci meska publicznoscia? nie tedy
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Te "w pół roznegliżowane laski" to dziewczyny, które lubią tańczyć. Zobacz sobie na stroje w tańcach towarszyskich. Tam też są "laski"? Uważasz, że taki cheerleading jest łatwy? Dziewczyny tańczą od dziecka, balet, akrobatyka itp. W większości są na studiach i po prostu sobie dorabiają robiąc to co lubią czyli tańcząc. Wyjeżdżają przy tym na różne wielkie wydarzenia i pokazują się przed dużą publicznością.

Wiem to, bo moja dziewczyna jest tą
  • Odpowiedz