Wpis z mikrobloga

@JanuszProgramista: Nie można porównywać samochodu do roweru. Auto musi przejść testy aby być dopuszczonym do ruchu, a rower nie, przez co te szajsy z marketu idzie połamać na kamieniu. @radziu_11: niby tak, ale jakby nie mieli go w ogóle, to nie trzeba by było wtedy patrzeć jak te Janusze jadą i rozmawiają przez telefon na przykład.
@FoxKamui: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@deyna: jeżeli mowimy o używanych to oczywiście ale to ciężko już określić. Jak chcesz to długo szukając za 100zl znajdziesz rower z prostym napędem torpedo na ładnej stalowej ramie. Takim rowerem pojedzie się milion razy lepiej niż rowerze z Tesco nowym za 500-800zl.
@FoxKamui:
1.hmm w filmiku jest powiedziane ze rower wcale nie jest taki zly, tylko nie byl wyregulowany, co grozilo sporym niebezpieczenstwem
podejrzewam w ogole ze wszystkie mankamenty (klocki,centra i mostek/widelec) byly spowodowane tym, ze wiekszosc rowerow jest fabrycznie w takim stanie np nawet w szosowych z decathlonu grupy mach i ultra centrowanie fabryczne jest na 75% zacisku, wiec kolo dosc szybko sie rozcentruje - radze zostawic rower na przeglad od razu
@FoxKamui: Jaki troll? Co to za gadanie, że powinni wprowadzić zakaz sprzedaży rowerów w marketach? Aż tak cie dupa piecze, że ktoś chce kupić tani rower? Może ten rower jest tylko do dojazdu na działkę 500 metrów. A nawet jeśli chce nim robić tysiące kilometrów na dzień to co Ci do tego?
Jak już, powinni wprowadzić jakieś minimalne wymogi techniczne dla rowerów. To miałoby sens. Zakazy kojarzą mi się z komuną.