Wpis z mikrobloga

@Marmite: Mi raz w tej kotlince z Lesterem, tuż po wyjściu z jaskini ze szczurami, na głowę spadł jaszczur (dosłownie :D)

Takiego czegoś to się człowiek nigdy nie spodziewa, nawet znając grę na pamięć. Teraz przy kolejnych re-play'ach zachowuję w tym miejscu wzmożoną ostrożność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Psych0: A no to musiał być przypadek, bo tam nad tą jaskinią jest taka polanka na której są jaszczury (wchodzi się jakoś górami za tą jaskinią bandytów przed farmą Lobarta), pewnie akurat byliście tak blisko siebie (nieważne że w pionie xD) że gra uznała, że ma cię zaatakować xD
@Marmite: Też tak początkowo myślałem, ale to tylko jedna z możliwych opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz obserwowałem te jaszczury chwilę (kombinowałem jak je załatwić z melee, bo początkową postacią to cholernie trudne xD) i okazuje się, że one mają jakoś źle ustawione waypoint'y, bo potrafią zleźć z tej skarpy i spaść, nawet gdy gracza tam akurat nie ma :D
kombinowałem jak je załatwić z melee

@Psych0: Będzie trudno, przecież taki jaszczur to ma cię na hita na początku.

okazuje się, że one mają jakoś źle ustawione waypoint'y, bo potrafią zleźć z tej skarpy i spaść, nawet gdy gracza tam akurat nie ma

No zdarza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)