Wpis z mikrobloga

Lubicie koty? Ja polubię, ale dobrze uduszone, przyprawione z cebulą...
Dzisiaj w nocy na mojej ulicy pękła rura od wody, wiec wody w kranie brak. Przywieźli oczywiście wode w workach wiec przytargałem do domu kilka worków, a potem wyskoczyłem na chwilę na zakupy.
Miecio oczywiście wielce się nudząc, poprzegryzał wszystkie worki, zalał całą kuchnie i taplał się jak w brodziku...
Wyślijcie parę hejtow na Mietka, może to ku.wie zrozumie że źle zrobiło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazkota #smiesznykotek #smiesznypiesek #takaprawda
Pobierz cviet - Lubicie koty? Ja polubię, ale dobrze uduszone, przyprawione z cebulą...
Dzis...
źródło: comment_GVv29aSP6KuFx8Xewd1J7wjCkRgj7Vwl.jpg
  • 97
@cviet: mieczyslaw czy ty masz godnosc czlowieka ...? jak mogles... i jeszcze masz taka mine jakbys mial wszystkich w swojej kociej dupie.. brakuje jeszcze zebys sobie pazurem w zebach pogrzebal
@cviet:
no i ja się pytam kocie dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc kota?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
@cviet: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Mietka, okazało się, że kot popełnił samobójstwo. Utopił się w kuchni, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten kot przeżywał - nie miał żadnych